В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Защитен чинар

Начало
23.07.2023
ID:
2664

Тръба се забива в защитен чинар срещу бившата “Черна котка”.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени шахти

Начало
22.07.2023
ID:
2662

Мръсната вода минава пред нашите врати всеки ден

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
21.07.2023
ID:
2657

Моля, вземете мерки за изсъхналите клони. Пред блока играят повече деца, а клоните са сухи. Когато излезне вятър винаги има паднали клони.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Подрязване на дърво Чинар

Начало
20.07.2023
ID:
2655

Нарушаване на нощната тишина и спокойствие на живущите в кооперацията на ул. "В. Левски" 5 от блъскането на клоните на дърво "Чинар"в нея през всяка ветровита нощ и застрашаване на целоста на фасадата на сградата! Молим отсраняването на проблема да бъде организирано в максимално кратък срок. Благодарим предварително за взетите мерки и организационни действия!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Силна музика от циганската махала

Начало
20.07.2023
ID:
2654

Редовно се чува силна музика, която огласява цял квартал. Не е еднократно, а дни наред. Едва ли полиция и други градски органи не са чули и защо не се вземат мерки? Има дни в които е целодневно и до среднощ. Вдигането на шум който огласява огромна част от града вероятно е недопустим и през деня. Това не е като съседа от горния етаж, да пречи на на този от долния. Мощни уредби които се чуват на километри. Посочената локация на картата не е точна. Озвучаването се чува на ул. "полк. Дрангов" от към циганската махала, или както там е наричате като квартал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Косене на треви в кръговите движения посока Пловдив

Начало
19.07.2023
ID:
2648

Здравейте, Бихте ли могли заедно с общините Куклен и Пловдив да окосите тревните площи около и в кръговите движения посока Пловдив. Има големи предпоставки за ПТП поради нулева видимост.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Буйна трева

Начало
18.07.2023
ID:
2644

Детската площадка в квартал Баба Тонка е обрасъл. Сухи и големи треви са по целият парк.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни клони

Начало
18.07.2023
ID:
2641

На ул.Стою Шишков,пред къща 17 има дърво липа,клоните на което са достигнали ел.жиците.Моля да бъдат предприети мерки по отстраняването им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Градския басейн

Начало
17.07.2023
ID:
2635

Вчера неделя 16-ти юли 23-та година на градския басейн след 14.00 часа както всеки ден идва цялата ромска махала , да добре разбирам не трябва да има дискриминация но , 50% от ромките бяха с дрехите в басейна. Никой не им направи забележка абсолютно никой от персонала който работи там спасител не видях през целия ден под дървото на сянка и изобщо не се помръдна оттам. От сутрин до вечер деца постоянно скачат в басейна трябва да стане някоя беля за да се предприемат мерки предполагам?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

отново залепени автобусни спирки

Начало
15.07.2023
ID:
2633

Драга община Асеновград забелязва се отново облепяне на автобусните спирки в Асеновград. Въпросът ми е кой разреши да се залепят плакати и всякакви рекламни материали кой ще понесе отговорност за това кой ще почисти. Тъкмо се бяхме зарадвали че ще станем най-накрая Европейски град благодаря ви

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител