В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасно борче

Начало
22.11.2023
ID:
2985

Здравейте може ли да се вземе мерки за борче на улица захари Зограф номер 10 тъйкато вече е много изсъхнало от бурята имаше много паднали клони и още много който са на път скоро ще паднат на някой на главата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2984

На улица Захари Зограф има няколко улични лампи,които светят през деня,а вечер гаснат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

улично коте, блъснато от кола

Начало
22.11.2023
ID:
2983

Котето е намерено вчера /21 ноември/ към 19 часа вечерта в безпомощно състояние. Днес се установи счупване на таза, поради което има нужда от лечение.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Лоши условие в дом за възрастни хора

Начало
20.11.2023
ID:
2981

Добър ден! Бих искал да подам сигнал за изключително лошите условия и отношения към възрастни хора в град Асеновград дом Дом за възрастни хора „Хигиа“

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Дърво което се нуждае от подкастряне

Начало
20.11.2023
ID:
2978

Дървовиден храст излиза през оградата на църквата и препречва половината тротоар. На същото място има и пътен знак и разминаването на пешеходци е силно затруднено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2977

На ул. Миньор в гр. Асеновград няма улично осветление. Като се стъмни нищо не се вижда по цялата улица. Моля да бъде възстановено електрическото захранване!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без улично осветление в Патриарх

Начало
20.11.2023
ID:
2976

Вече трети ден няма улично осветление в село Патриарх Евтимово.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2974

От 18 ноември /събота/ не работи уличното осветление на улица Васил Петлешков. Живущите тук ще бъдат благодарни, ако бъде поправено възможно най-скоро.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2972

На улицата лампите не работят

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тъмно Рок

Начало
19.11.2023
ID:
2971

Уличните лампи не светят, пък и да светят те са две на цялата улица - от 60та година са - Тъмно рок е, циганите шетат яко....

Статус:  В процес