В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Сметища около с. Мулдава

Начало
15.03.2022
ID:
1500

По цялото протежение на полския път и рекичката има изхвърлени битови и строителни отпадъци.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

дървета на неподходящи места

Начало
15.03.2022
ID:
1499

Моля, да ми посочите как да премина с детскта количка от тези места

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Зелените площи в ул." Крайбрежна " / супер център/

Начало
15.03.2022
ID:
1498

Здравейте! Искам ОТНОВО да насоча вниманието ви,относно проблем,който от години стои нерешен и който влияе зле на облика на града ни,както и не говори добре за работата на общинските служители,чийто ресор е. Зелените площи на ул." Крайбрежна"са изключително занемарени във всяко едно отношение. Растителността -никаква/саморасляци и тук ,там по някое останало растение от момента на засяване на площа и някаква получитава поливна система/ако може ваобще да се нарече така/. Изключително занемарените зелени площи не само загрозяват града ни,но в този си вид те са се превърнали в местообитание на бездомните животни.Моля,обърнете внимание на проблема нека макар и малка част от града ни има европейския облик, който заслужава! П.С. Пролет време за засаждане!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мръсни улици

Начало
15.03.2022
ID:
1497

Здравейте! Вече 2 седмици не се е случвало ежеседмичното почистване на ул Княз Александър Батенберг 78. Улицата отново започва да заприличва на гето. Някой контролира ли служителките,които почистват за това дали си вършат работата? Тези служителки ежедневно и целодневно могат да бъдат забелязани на ул.Христо Ботев и на булеварда посока Пловдив. Града не е само тези главни улици! Останалите хора също искаме чисти улици,ние също плащаме данъци. Моля ,нека се спазва обещаното от Вас/в предходен сигнал,относно чистотата/ почистване ВЕДНЪЖ СЕДМИЧНО! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни кучета ж.к Запад до бл.102 и околко него

Начало
14.03.2022
ID:
1496

От тези кучета имаме ухапани деца вече, децата са в стрес, трябва дете ли да загние за да се вземат мерки ли? Въпреки подадените многократни жалби и сигнали, от общината и институциите никакви действия. От доста години имаме проблеми с кучетата из квартала, много ухапани деца има но никой не подава сигнали защото институциите не работят. Ние трябва да се гирижим за нашите деца. Собстевинице вобще не ги е грижа за кучетата. МОЛИМ ВСИЧКИ КОМПЕТЕНТНИ ИНСТИТУЦИИ ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА ДО КРАЙ(а не само да гледат и да си ходят, безотговорна работа и решения не искаме)! До кога ще имаме ухапани деца от кучета, трябва децата ни да загинат ли, тогава ли ще предприемите мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомните кучета

Начало
14.03.2022
ID:
1495

Здравейте! За пореден път подавам сигнал за безстопанствени кучета в района на автогарата и гарата. Тази сутрин бяха поне пет. Детето ми пътува всяка сутрин с влака в 6.30 часа до Пловдив и всяка сутрин тръгва със страх за гарата заради кучетата. Не е нормално в 21 век градът да е пълен с кучета! Какво стана с предизборно обещания приют? До кога кучетата ще са по-ценни от децата ни?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ВиК

Начало
13.03.2022
ID:
1494

Здравейте, На улица Пирин 34, Асеновград има теч на вода. Между плочките излиза вода (вероятно има спукана тръба). Надявам се на бърза и адекватна реакция! Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Лаещо куче

Начало
13.03.2022
ID:
1493

Денонощно лаещо куче от поне 2 години насам . Отглеждано в нехуманни условия в двора на кооперация намираща се до рок бар "Ози" бивше заведение "Акрополис" .

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Сигнал

Начало
11.03.2022
ID:
1492

На 01.03.22г. по ел. поща изпратих сигнал до Общината с вх. №94С125/01.03.22. Учуди ме факта, че същия е препратен в отдел Екология, а сигналът касаеше най-обикновена кражба на общинска собственост. Минаха десет дни от сигнала, но все още не съм информиран дали са взети някакви мерки по случая. Хубав ден !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
10.03.2022
ID:
1491

Здравейте, подавам трети по ред сигнал за месеца, поради неработещо улично осветление на бул "България" преди и след бензиностанция Шел, което е предпоставка за пътни инциденти. Първият сигнал е № 1459 Вторият сигнал е № 1482

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител