В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Безстопанствени кучета

Начало
28.04.2020
ID:
158

В района на ЖП гара Асеновград- магазин Лидъл обикаля глутница от 5- 6 безстопанствени кучета, които тичат и лаят както по преминаващите коли , така и по хората излизащи от магазина. Има и агресивни кучета, които може да нападнат човек ! Вземете мерки и ги изловете! Премахнете ги от там !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Относно колите със залепени стикери.

Начало
27.04.2020
ID:
157

След като вече се минаха 3 седмици от залепването на стикери по колите, защо не се вдигат. Нали срока е 14 дневен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

минаване с превишена скорост и вдигане на шум над допустимите стойности

Начало
25.04.2020
ID:
156

Ежедневно и системно по ул. 6 Януари в близост до пешеходна пътека със светофар се минава със скорост над допустимата за градска среда и шумът, предизвикан от високата скорост е нетърпим! Моля да се вземат бързи и адекватни мерки, защото това продължава години!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нови дупки на пътя между Асеновград и Козаново

Начало
24.04.2020
ID:
154

Уважаеми Дами и Господа, Бих искала да Ви, уведомя че отново са се появили огромни дупки между с. Козаново и Асеновград. Има няколко дупки на ул. Козановско шосе почти до гробищата и преди това. Моля, да вземете мерки и да ги запълните. Благодаря за обратния отговор. Поздрави

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НАРУШЕНИЕ

Начало
22.04.2020
ID:
152

неправилно паркиране в зелени площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Счупена улична ламп

Начало
21.04.2020
ID:
151

Здравейте, Вече повече от месец уличната лампа на ул.Рожен 4 е счупена и не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Контейнери

Начало
18.04.2020
ID:
149

Алоо,общината колко пъти трябва да подам сигнал за да обърнете внимание. Тук пред нас стана бунище за отпадъци. Изсипват се пълни каруци с боклук. Моля контейнерите да бъдат премахнати от къщата мии

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Глутница кучета

Начало
18.04.2020
ID:
148

Около фирма Бис 98 има глутница големи кучета които лаят цяла нощ. Моля вземете мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Жалба от Управителния съвет на Етажна Собственост на ул. Хан Аспарух №13

Начало
16.04.2020
ID:
146

Моля да погледнете прикачената жалба.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентирано сметище в кв.Запад

Начало
15.04.2020
ID:
145

Огромен парцел превърнат във сметище

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител