В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Реагирайте преди да пострада някой

Начало
25.03.2022
ID:
1519

Опасна шахта

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НЕЗАКОНЕН СТОЕЖ - НАВЛИЗАНЕ В ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ

Начало
24.03.2022
ID:
1518

Здравейте , Моля за обратна връзка по затворен сигнал 826 от 18.05.2021г .Моля за информация по възможност в писмен вид относно констатацията и проверката от експерти, както и моля за преразглеждане на случая отново с цел премахване на незаконното навлизане в имота ми .По предходния сигнал не съм уведомен след предприетите стъпки от Ваша страна какво е становището Ви .Очаквам да посочите контактно лице към което мога да се обърна при възникнали въпроси от моя страна - телефон за връзка с Вас!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Присвояване на обществено място

Начало
24.03.2022
ID:
1515

Присвояване на обществено място. Собственикът на колата не позволява на домуващите в района да си паркират колите. Колата стои на това място от два месеца и не помръдва. Района е много населен, моля обърнете внимание, че колата НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА и е оставена да заема обществено място, което трябва да може да се използва от другите граждани СЪЩО!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

След ремонта в кв.Запад

Начало
22.03.2022
ID:
1512

В кв.Запад до бл.105 проблема не е отстранен. Няколко пъти сме продавали сигнал във ВИК Асеновград и ВИК Пловдив.След посещение на екип от ВИК на мястото и разкопаване констатираха че проблема не е от водопреносната мрежа а е в следствие на покачване на подпочвени води. Моля да бъдат предприети мерки,водата тече и подкопава основите на блок 105

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена детска люлка

Начало
21.03.2022
ID:
1511

Счупена детска люлка

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Множество улични дупки на ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №15.

Начало
21.03.2022
ID:
1510

Здравейте! На ул."Княгиня Евдокия" от №1 до №15, в разстояние от около 60-70 метра са се отворили множество улични дупки с доста голям размер! Изпращам Ви само четири от тях, защото не мога да приложа повече снимки за един сигнал. Дупките в този участък са поне 10. Моля при извървшване на ремонтни дейности по уличните платна, да бъдат запълнени с цел безопастност на движението и осуетяване разширяването на обема им. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконна бариера

Начало
20.03.2022
ID:
1509

Здравейте, отново! Относно бариерата на Велико Търново 25, която все още не премахната. Пресен случей от днес 20.03.22г ,малко след 17 и 30 ч. Граждани на общината имат неблагоразумието да се разходят с малкото си дете сред природата (незнаещи за пълният абсурд който си позволят две частни лица) и решават да паркират след издигната незаконна бариера, непремахната след многобройните ми сигнали ? Резултата - спускана не бариерата незабавно в пресъствието на свидетели! Невъзможност за напускане на общинският имот от семейството - НЕ И СЛЕД МОЛБИ КЪМ ВЪПРОСНИТЕ ГАЗИТЕЛИ НА ЗАКОНА! Възможно ли е след многократно подавани сигнали от мен, Виктория Земярска все още да се позволяват подомни всоеволия и газене на законна! Следващият сигнал който ще подам ще бъде насочен към Минист. На Рег. Р-е

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Замърсени тревна площи

Начало
19.03.2022
ID:
1507

Уважаеми администрация, моля почистете тревните площи на адрес: Асеновград, ул. Христо Ботев 1. Всеки миновач си изхвърля боклуците в тревните площи и така са се превтрнали в малко сметище. Срамота е, в центъра на града, да имаме градинка в такова състояние. Надявам се след като се почисти от боклуци и изсъхнали храсти, градинката да стане привртлива. А ако изхвърлите и колите, които паркират в тревата всичко ще е перфектно.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

пребоядисване на пежеходни пътеки

Начало
17.03.2022
ID:
1506

Здравейте, с писмо от 07.02.2020 г ме информирате, че пъшеходните пътеки по опренсяванена маркировката на територията на гр. Асеновград ще се извърши след сключване на догоовр с фирма - изпълнител за хоризонтална маркировак. По - специалното моето питане, касаеше маркировакта на бул. Цар Иван Асен II около хранителен магазин БББ. ДО ТОЗИ МОМЕНТ ТАКОВА ОПРЕСНЯВАНЕ НЯМА НА ТАЗИ ТЕРИТОРИЯ, А МИНАХА ВЕЧЕ 2 ГОДНИ, видно от приложеното от мен писмо. В тази връзка, какво сте предприели и докога ще чакаме да сключите договор с фирма - изпълнител. Таня Витанова

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Недовършен ремонт в кв.Запад

Начало
16.03.2022
ID:
1505

Недовършен ремонт зад блок.105 вх.В. Извира вода и улицата зад блока пропада.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител