В процес 61 Приключени 2546

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо осветление на улица Лозница

Начало
31.10.2021
ID:
1233

Здравейте, Към момента на улица Лозница почти цялото улично осветление е неработещо. Има ли постъпили сигнали за това и какви стъпки са предприети в тази посока? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

с.Мостово

Начало
29.10.2021
ID:
1232

В тежката ситуация предвид covid 19 мисля, че не трябва да подминаваме тези големи жестове от още по големи Българи . Става въпрос за анонимен подарък поднесен към с. Мостово селото се намира в центъра на най големият енергиен триъгълник Кръстова гора/ Караджов камък/ Белинташ.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пешеходна пътека на високорисков пътен участък

Начало
28.10.2021
ID:
1231

Пешеходната пътека до кръстовището на ул. "княз Борис I" с ул. "Градешница" и ул. "Първомайска", е вероятно една от най-опасните в града. Причина за това е сравнително правата отсечка от светофара на "Зъбчето" до "месокомбината" и околовръстния път – шофирането със превишена и несъобразена скорост е нещо обичайно и неведнъж животът на пресичащите там е бил застрашаван, а автомобилите (а и тежкотоварни превозни средства) едва са успявали да спрат на сантиметри от хора. Предлагам да се изградят изкуствени неравности (тип "легнал полицай" от асфалт, а не тип "кръгъл ограничител на скоростта" с далеч по-малка устойчивост във времето, както може да се види в близост до ОУ "Петко Каравелов"), които трайно да убият скоростта, преди някой да е пострадал тежко. Призовавам за своевременни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасни дупки

Начало
28.10.2021
ID:
1230

Здравейте! На улица “Струма” се заформят няколко дупки, които в есенно- зимният ще станат доста дълбоки! Поздрави! / в опита ми да кача снимки jpg формат 1мб ми дава проблем за формата/

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Вик авария

Начало
27.10.2021
ID:
1228

От доста време тече вода на улица Книжна фабрика където е цеха за банички.Толкова никой ли не може да види и да сигнализира?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Строеж на гараж на зелена площ

Начало
26.10.2021
ID:
1227

Здравейте, на 25.10.2021 г. забелязах, че на тревната площ е налят бетон. Обадих се в Общината и оттам г-жа Катя /не й знам фамилията/ каза, че там има гаражи на посоченото място. Искам да заявя, че на това място няма такива от 8 години и е тревна площ. Закупих апартамент на ул. Рилска 15 през 2021 г., като единият гараж "уж" беше мой и аз го премахнах. До него беше на вече покойния Тома Паскалев и този гараж също е премахнат. На това място, подчертавам, няма гаражи, а само тревна площ. Имаше и дърво, което отрязаха, за да направят гаража. При необходимост мога да представя снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
25.10.2021
ID:
1225

Здравейте. От няколко седмици улица Тракия е с неработещо улично осветление. Участъкът е трудно проходим вечерно време. Цяла вечер една лампа не свети, а през деня всички работят безотказно. Моля, проблема да бъде разрешен, като лампите светят през нощта, защото през деня е достатъчно светло и няма нужда от допълнителна светлина!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Отпадъци

Начало
25.10.2021
ID:
1224

След асфалтирането на ул. Патр. Евтимий, от параклиса Св. Трифон надолу, от фирмата която извършваше СМР по строежа, бяха натрупани строителни отпадъци , няколко тона по окомерна преценка, в имот с ПИ 00702.516.510 , който е частна общинска собственост. Асфалтиране и другите СМР приключиха, строителите си заминаха, отпадъка остана там. Нещо бихте ли направили по въпроса, понеже и други хора ще почнат да изхвърлят там нерегламентирано свой отпадък, предвид сегашните отпадъчни наличности от неупражнен контрол от инвеститора на строежа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Теч на вода

Начало
23.10.2021
ID:
1223

Теч на вода по найлонов ръкав, излизащ от ул. Отон Иванов 94, излиза на шосето, мирише много лошо, събира се пред Отон Иванов 90 и 33, поради липса на отводняваща шахта. Търсим съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасни кабели

Начало
23.10.2021
ID:
1222

Здравейте, обръщам се към вас с молба да направите оглед на опасни електрически кабели в съседство с източната ограда на училище,, Ангел Кънчев". Ежедневно оттам преминават много деца, а кабелите са преплетени в дърветата и при буря пращят. Всички дървета са саморасли и вече са разрушили оградата на училището и прилежащия тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител