В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Нарушен график на междуградския транспорт

Начало
13.11.2021
ID:
1259

От 10.11.21г. сутрин автобуса 7.50 от Асеновград за Пловдив липсва. Оправдението на диспечера на Хебросбус е колата се развали. Три дни поред? Или лъжите им са плитки, или монтьорите некадърни! Само в 7.50 пристига автобус на същата фирма от но чака до 8.20. Вчастен разговор с шофьор от фирмата разбах, че има отпаднал маршрут на работнически автобус иот там липса на интерес от превозвача. Не ели мястото на общината да контролира спазването на графика? Няма ли заменямост на превозвача? Или просто гражданите ще пренастройваме живота си по прищевките на самозабравил се дерибей?

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Призрачен град

Начало
11.11.2021
ID:
1258

Всеки ден се придвижвам с автомобил в 17.30 ч. по бул. България. Защо уличното осветление НЕ РАБОТИ????? Тъмно е, нищо не се вижда. Кой отговаря за този проблем? ИЗИСКВАМ незабавен и адекватен отговор от Община Асеновград във възможно най-кратък срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

НЕ ТЪРПИ ОТЛАГАНЕ!

Начало
11.11.2021
ID:
1257

Изключително възмутена съм от безотговорността на Община Асеновград, относно чистотата на ул. " Свети Димитър". Тревата, храстите и храсталаците са по-високи от мен. Необходимо ли е непрекъснато да пиша жалби и сигнали, за да може най-накрая НЯКОЙ, да си свърши задълженията, за които, ние - данъкоплатците, плащаме! Направете най-накрая график за почистване! Скандално е да плащам най-високия данък в града за имот и сметосъбиране и улицата да е по-гнусна от ромско гето! Вземете мерки незабавно! Гнус ме е да ходя по асфалта, който на всичкото отгоре е осеян с кратери! Около контейнерите за смет се навъртат котки, които наред с ромите, разпръскват битовите отпадъци на всички обитатели на улицата. ВЪЗМУТИТЕЛНО!!! Погрижете се за бездомните животни и за ТЕЗИ, които ровят и изхвърлят навън!!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неспазване на срокове

Начало
11.11.2021
ID:
1256

Преди няколко месеца се спука ВиК тръба на ул. "Св. Димитър" . ВиК оправиха теча, засипаха с чакъл, който повече от половин година си стои. Изникна прекрасна зелена трева. При въпрос към Вик, защо още никой не е дошъл да асфалтира, ми беше обяснено, че те многократно са приканвали наетата фирма да си свърши работата. Срокът за асфалтиране след копаене по закон е 30 дни, за да слегне пръстта. Айде някой в Общината да се размърда и да си свърши работата. Защо трябва да подам сигнал за това някой да бъде ПРИКАНЕН да си свърши работата, за която е нает? Какви измислени фирми използвате?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бобър за смет със счупени колеца на ул."Княгиня Евдокия" срещу №13.

Начало
11.11.2021
ID:
1255

Здравейте! На ул."Княгиня Евдокия" срещу номер 13, на кръстовището с ул."Славанска" имам добър за смет, чиито колца са счупени и в следствие на това бобрът се обръща и боклуците разливат и изсипват по пътя и тротоара!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Бездомни кучета в района около ул."Княгиня Евдокия" №13

Начало
11.11.2021
ID:
1254

Здравейте! За втори път Ви пиша, след като на първия сигнал не получих отговор, но пък за сметка на това броя на кучетата се увеличи! Приемете сигнала на "сериозно"! Кучета стават все повече и повече, агресивни са, ровят и се изхождат на градиниките пред нас. Моля да предприемете някакви акуратни действия, да ме уведомите за свършеното от Вас и бъдете една отговорна институция! Моят телефон е 0885885798 ако имате нужда от допълнителна информация!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
10.11.2021
ID:
1252

Уличното осветление пред вход “В” на блок ГНС на ул.Книжна фабрика 13, кв. Запад не работи. Цялото пространство пред входа е тъмно и е невъзможно да се върви, тъй като има и стълби.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1251

Осветлението на ул. Васил Левски 5 ,зад джамията не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1250

Здравейте.Пиша ви понеже вече втора седмица на улица Тракия няма улично осветление!Надявам се да обърнете внимание,понеже липсата на осветление създава предпоставки както за ПТП така и за битова престъпност!Хубава вечер.Бъдете здрави

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващо улично осветление

Начало
09.11.2021
ID:
1249

Здравейте. За пореден път, част от улица "Тракия" остава неосветена в тъмната част на денонощието вече пети ден. Лампите светят през деня, а в 17:30 часа осветлението вече липсва. Моля, решете проблема по начин, по който да не се създават постоянни неудобства на гражданите, както и подаване на сигнали за едно и също нещо по няколко пъти. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител