В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Пътя до село Новаково

Начало
18.05.2020
ID:
201

От разклона за село Новаково има много дупки. Ще бъдат ли запълнени?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запитване

Начало
13.05.2020
ID:
188

Здравейте,пред блока в който живеем на упоменатата улица,има няколко самоизраснали дравчета,съседи ме помолиха в качеството ми на Управител етажна собственост,да попитам при какви обстоятелства тези дръвчета могат да бъдат премахнати. Изпращам ви снимки и моля да ми отговорите на посочената ел.поща. Благодаря за отговора .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Капково поливане

Начало
13.05.2020
ID:
187

Кога ще заработи капковото напояване във кв. Запад. Защо се вложиха толкова пари, след като няма и капка вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разрешение за паркомясто ?

Начало
29.04.2020
ID:
164

Искам да питам , Дали поставянето на скоба ,според прикачените снимки за парко-място е законно? Ако не е , моля да бъде премахната!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спазване заповедта за извънаредното положение на здравния министър

Начало
29.04.2020
ID:
162

Ежедневно групички наши съграждани ( роми ) се придвижват от махалата по ул.Бузлуджа към градинките до Палеонтологичния музей. Групички от 3-4 до 10-12 човека без маски и вдигащи шум. Сигнализирах два пъти полицията и един път общината на специалните телефони ,но резултат няма. Дори от полицията ме попитаха какво искам да направят ???? Ограничителните мерки само за някои ли важат ?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно колите със залепени стикери.

Начало
27.04.2020
ID:
157

След като вече се минаха 3 седмици от залепването на стикери по колите, защо не се вдигат. Нали срока е 14 дневен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кметовете платиха ли си данъците?

Начало
02.04.2020
ID:
123

Всички призовавате гражданите да си плащаме данъци и такси.А да питам аз кмета на Асеновград,кметовете,кметските наместници в общината,общинските съветници,депутатите които са от Асеновград?Те платиха ли си данъците?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Правилник за обществения ред в град Асеновград

Начало
30.03.2020
ID:
120

Къде мога да намеря правилника за обществения ред на гр. Асеновград. По-конкретно се интересувам при нарушаване на спокойствието на гражданите през нощта след 22.00 часа и през деня между 14.00 до 16.00ч. Имам съседи, които системно злоупотребяват, дори и сега по време на извънредното положение си правят шумни купони вкъщи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Миене на улиците

Начало
22.03.2020
ID:
110

Защо не миете улиците в града? Не само централните, а всички! Предвид извънредната ситуация, това е една от първите мерки, които да приложите. Да не коментирам, че миенето на улици е задължително и без епидемия и че фирмите за почистване си спестиха парите от зимно почистване. снимка архив ТВ САТ

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кога ще се премахне задължителната месечна такса за детските градини?

Начало
21.03.2020
ID:
108

В много общини обявиха задължителната част от месечната такса за посещение на ДГ, която се плаща от родителите, като незаконна и бе премахната! През изминалото лято ДГ "Надежда" беше нацяло затворена за ремонт и въпреки че детето ми не е посещавало градината, все пак трябваше да се платят таксите за целия период, в който тя не е работила! Сега отново ли трябва да плащаме за услуга, която не ползваме, поради влезлото извънредно положение и наложената карантина свързана с пандемията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител