В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветително тяло

Начало
14.02.2023
ID:
2216

Изгоряла лампа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма улично осветление

Начало
14.02.2023
ID:
2214

Улицата е без асфалт и вечер е много опасна ,защото е пълен мрак.Моля пуснете улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо осветление.

Начало
04.02.2023
ID:
2198

Неработещо улично, до входа на блок на ул. ЦАР ИВАН АСЕН ll 73. НА т.рафопоста е ( свети 7 секунди и изгасва) и пак. Срещу входа на ном. 73.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
04.02.2023
ID:
2197

С.Новаково. Неработещо улично осветление на кръстовище на ул.Спартак и ул. Звезда.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не свети улично осветление

Начало
02.02.2023
ID:
2195

Здравейте! На 22.11.2022г. пуснах сигнал за неработещо улично осветление, сигнала е 2058 и още е в процес. Докато чакаме да го оправят вече не свети и другия стълб до блок 12 в кв. Баделема. Улицата между двата блока 12 и 13 изобщо няма осветление направено. Сега и тези два стълба не светят и всичко е в мрак. Имаме хора,които работят на смени. Вечер нищо не свети и си е страшничко,ако се прибира някой пеша от работа. Молим,ако може по-бързо да се разреши този въпрос и като дойдат да правят единия стълб от първия сигнал, да направят и другия стълб, а не да чакаме пак три месеца за него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отново неработещо улично осветление

Начало
01.02.2023
ID:
2192

След като получих e-mail от вас за отстранена повреда снощи отново нямахме улично осветление на ул. Стою Шишков (над училище Вапцаров). Моля да се погрижите да се отстрани повредата. От месеци улицата е като тъмница.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

МОЛБА

Начало
31.01.2023
ID:
2185

Уличното осветление не работи вечерно време на Ул. Рилска на стълбите. Има деца и стари хора просто е ужас. Човек ако не си свети с телефона спокойно може да стане някакъв инцидент.моля вземете мерки.. .

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
27.01.2023
ID:
2175

Здравейте, Ул."Матей Преображенски" от няколко седмици е без улично осветление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
22.01.2023
ID:
2163

От Четири нощи уличното осветление на с.Лясково не работи! Кога ще се сетите да изпратите ремонтна група?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.01.2023
ID:
2160

Липсва улично осветление на ул.Чая

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител