В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Бездомно куче

Начало
27.11.2023
ID:
2998

На улица Кавал от известно време обикаля едно бездомно куче и лае постоянно. Потърсих в социалните мрежи, ако някой го търси или иска да се грижи за него, но няма, изоставено е, премръзнало и гладно. Моля, да го приберете в приют.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Съборен знак "STOP"

Начало
26.11.2023
ID:
2996

Съборен пътен знак " STOP"на ул."Язовирска" при завоя на дясно към града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден

Начало
25.11.2023
ID:
2995

Нямаме улично осветление от 3,4седмици.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Същият сигнал от преди седмица

Начало
24.11.2023
ID:
2994

На ул. Кавал 30 от миналата седмица няма улично осветление. Вече има подаден сигнал от няколко дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2993

Моля да смените изгорелите лампи на ул. Велико Търново. От 2 месеца е така и никакви действия не се предприемат.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Почистване

Начало
24.11.2023
ID:
2992

Част от остъклената спирка е счупена и стъклата стоят пръснати на тревата зад нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
23.11.2023
ID:
2991

Зная,че въпроса не Ви касае пряко, но го отнесете по съобразност, компетентност и отговорност. От близо около месец и повече осветлението на пътя Асеновград Пловдив не работи! Светят малки участъци тук там! Създават се предпоставки за ПТП! Разчитам на отговрното Ви отношение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление на ул. Крива

Начало
22.11.2023
ID:
2989

Осветлението на ул. Крива работи през деня, а вечер не. Улицата е тъмна, нищо не се вижда. Моля да се вземат мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2988

Цялата улица вечер няма осветление, за сметка на през деня... греят и правят конкуренция на слънцето. Така е от понеделник!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2986

Уличното осветление свети през деня.. 22.11.23в. в Метоха, а вечерта е рог тъмно, нищо не вижда, човек може да се претрепе по тия кълдъръми ако няма телефон в себе си с фенерче, или ако от в къщи, ако има някой разбира се, не се светне лампа... И още един проблем с молба да се направи нещо, т. к. последната лампа на Бачковския път не свети, поради прекъснат кабел от разкопаване на пътя, вече над 5 години и повече, ако е възможно да се направи нещо друго, да се свърже по друг начин към уличното осветление, за да осветява пътя и последните стълбички, по които се прибираме, когато сме пеша, благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител