В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изоставен парк в Долни Воден

Начало
07.07.2020
ID:
281

https://www.google.com/maps/dir/42.020292,24.8392328/42.0203028,24.8392153/@42.0204755,24.8367999,809m/data=!3m2!1e3!4b1 Преди хората идваха с децата и внуците си на разходка, а сега след като сложиха тези пейки няма други освен алкохолици и тем подобни.. Незнам кой друг е отговорен за тази грозна гледка освен общината и сметосъбиращата фирма... Ако не през седмица, то поне през месец да минат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен път кв. Горни Воден

Начало
05.07.2020
ID:
280

Пътя е разкопан, поради подмяна на главен водопровод преди 5месеца.И от тогава половината от пътното платно е непроходима.Автомобилите са принудени да се движат само в едната половина и постоянно се създава предпоставка за ПТП.Имайки предвид, че улицата е основен път за квартала трафика е доста интензивен.Търпението на живущите в квартала вече се изчерпва.Докога ще бъдем принудени да търпим всичко това, при все, че чинно си плащаме високите данъци?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безопасност на движението

Начало
05.07.2020
ID:
279

Предлагам да се постави огледало за обратно виждане с посока към Бачково на изхода/входа на шосето от Асеновата крепост към Бачковско шосе за да могат водачите на МПС, които слизат от Асеновата да имат по-добра видимост за идващите откъм Бачково автомобили. Повечето от тези автомобили се движат с несъобразена скорост, по-висока от разрешената 50 км/ч за града, вероятно не видели, че са минали табелата за вход в Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Занемарени детски площадки кв.Изток

Начало
05.07.2020
ID:
278

Здравейте,пиша от името на всички родители с деца в кв.Изток.Детските площадки са в окаяно състояние.От години не им е правен ремонт.Бихме желаели да се поставят още практични бетони кошчета, ограда която да не позволява изпозлването на пясъчника за толетна от бездомните кучета,да се подменят дървените седалки на люлките,да се сложат парапети,за които да се хващат децата на пързалката,стабилна основа на пързалката,да се премахне тревата от пясъчника и да се постави пясък,да се подновят пейките

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно табло

Начало
03.07.2020
ID:
277

Опасно за живота ел. табло "заключено" с камък :)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Падащи големк клони по бул. България

Начало
03.07.2020
ID:
276

От дърветата по бул. България падат големи сухи клони. Опасно е да се минава. Два пъти пред мен падат клони от дърветата по булеварда. На посоченото място, както и до Стоматологията. Сухите клони трябва да се премахнат безопасно,за да се избегне инцидент. На посочения адрес се вижда много голям клон, който е потенциална опасност и може да падне всеки момент Опасно е и за коли, и за пешеходци. Моля да бъде проверено и обезопасено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена пейка

Начало
02.07.2020
ID:
275

Счупена пейка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
01.07.2020
ID:
274

Здравейте! Бих искала да съобщя за повредена детска площадка в кв. Баделема до блок 15. Счупена и липсваща настилка на площадката. Счупени са и двете люлки,пързалката също има нужда от обновяване! Кошчетата за боклук също имат нужда се заменят с нови.Пясъчникът също е целият в трева.Моля да я проверите и по възможност да се поправи за да има къде да играят децата ни..

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Горни Воден

Начало
01.07.2020
ID:
273

Здравейте, въпросът ми е КОГА ще бъде отремонтирана улица "Свети Кирик"? Предполагам сте наясно, че Горни Воден е квартал на Асеновград и е редно Общината да се погрижи за основната улица в квартала.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Дълбока и пропадаща улична дупка

Начало
01.07.2020
ID:
272

Здравейте, Има голяма дупка на посоченият адрес. Става все по-голяма, може би има и опасност от пропадане на пътя. Изглежда кухо отдолу. Преди време имаше ВиК ремонт на същото място. Моля вземете незабавни мерки, преди да стане сериозен инцидент ! Опасна е, въпрос на кратко време е да стане ПТП. Района е оживен и с натоварено движение.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител