В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Градска среда

Начало
17.06.2022
ID:
1668

Моля за отговор на поставените въпроси! 1. С чие съгласие се появи тази "небивала красота", снижаваща стойността на обекта зад нея. 2.Кой е отговорен за визуалната естетика на градската ни среда? 3. Колко грозота можем да понесем още около нас? Визирам повсеместната мръсотия, разруха, безотговорност и липса на всякакъв контрол?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Щети по автомобилите

Начало
15.06.2022
ID:
1667

Здравейте бих искал да подам сигнал за наскоро дошъл в квартала съсед който драска автомобилите които спират до къщата в която живее той, а улицата на която е къщата му е общинска собственост. Това е недопустимо да драскаш колите на хората, защото някой е спрял до къщата ти. преди една година дори бях предупреден да не спирам пред къщата му и след което колата ми беше надраскана не един а два пъти.Моля ви вземете мерки за да не се стига до саморазправа. Хубав ден

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ремонт на Спортната зала

Начало
14.06.2022
ID:
1666

Общината дължи на децата на града, които тренират в нечовешки условия и мизерия в така наречената Спортна зала, обещания ремонт на въпросната зала, за който се пое ангажимент... Децата от баскетболната школа, от школата по борба, от школата по кану- каяк, които тренират там на закрито през зимните месеци, а мисля, че и тенис тренират през зимата също там, очакват обещания ремонт. Аз като родител на дете, което вече втора година тренира баскетбол в тази мизерия, не знам как да отговора на мечтите на децата, които искат да тренират в зали, достойни за века, в който се намираме... Въпросът ми е кога ще започне обещаният ремонт на Спортната зала в града?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени клони

Начало
13.06.2022
ID:
1665

Непочистени клони, окастрени от EVN. Моля следете за своеременното почистване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Огромни локви на пешеходна пътека

Начало
12.06.2022
ID:
1663

От години при всеки дъжд на пешеходната пътека до Пожарната в Асеновград се образуват огромни локви. Моля Общината да вземе мерки, тъй като пресичането е невъзможно

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба срещу шумни съседи в етажна собственост

Начало
12.06.2022
ID:
1662

Мога ли да подам жалба в Общината срещу системен тормоз от шумни съседи в етажна собственост? Шумни съседи, които системно нарушават Правилника на Вътрешния ред в етажната собственост, нарушават Глава II, чл. 3, ал.2 от Наредбата за опазване и поддържане на обществения ред на територията на Община Асеновград, както и Раздел II. Чл. 6. т. 4.от Закона за Управлен ие на Етажната собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Запушени отводнителни канали

Начало
11.06.2022
ID:
1659

запушени отводнителни канали на улица речна и пропаднала шахта не е възможно никой от общината да не е минавал от там това е третият сигнал който пращам първият е номер 12 12 на 25 .10 2021 вторият е с номер 12 98 на 30 11 2021 сега е месец юни няма никакво движение по въпроса беше ми отговорено че ще се ремонтират и че каналите се почистват периодично което не е вярно искам да знам какво е свършено по въпроса

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Наводнение

Начало
11.06.2022
ID:
1658

След извършване на строителни дейности, които се извършват по изготвен проект съобразен с действащите в страната норми за проектиране, не е ли редно нивото на тротоарните пространства и тези на настилката, да са съобразени изцяло с посочените в проекта коти с цел правилно отводняване на пространството и недопускане наводняването на граничещите с пътя сгради? При всеки по-обилен валеж, резултата е налице- наводнени избени пространства и дворове. Въпроса ни е: какво бихте предприели за предотвратяването на наводненията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Карат като луди от кв.Запад посока Долноводен и обратно!

Начало
09.06.2022
ID:
1657

Карат като луди посока кв.Долнводен и кв.Запад никакъв контрол. В квартала живеят и играят много деца! Майка с количка не може да пресече на спокойствие пътя! Преди да направят новия път посока от кв.Запад към кв.Долноводен имаше легнал полицай и спираше това каране , но след като направиха пътя не възстановиха легналия полицай! МОЛИМ да ни се възстанови легналия полицай преди да се стигни до жертви на деца или майки с бебета!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

От АКВАПАРК ВИТУС Горни Воден тече много вода!

Начало
09.06.2022
ID:
1656

От няколко дена на сам от АКВАПАРК ВИТУС Горно Воден тече огромно количество вода към кв.Запад до блок 102, 101, 100, завод БРОД и никакви мерки не се взимат. Водата достигна до трансформатора и спря тока на няколко блока. Водата стигна до завод БРОД даже и до кв.Долноводен. Не се взимат никакви мерки от страна на АКВАПАРК ВИТУС(ДИНА). Молим да се вземат необходимите мерки!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител