В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Питане

Начало
12.01.2022
ID:
1374

Имам питане относно нашата жилищна кооперация,живеем на втория етаж а под нея се отдават под наем наше и на съседите помещения. Те сменят статута от заведение на дюнер и поискаха разрешение за прекарване на тръба за аспирация на което не се съгласихме а в последствие казаха ,че ще я пуснат в комина на кооперацията ,който е общ за което също не желаем и отказахме,но въпреки това продължават дейности . Не сме съгласни ,защото миризмата и мазнините ще пречат на живота ни там и имаме малки деца. Към кого можем да се обърнем за съвет и помощ по нашия казус.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Ремонтни дейности

Начало
12.01.2022
ID:
1373

Здравейте! Преди 2месеца се разкопа пътя пред СБА за полагане на ел. кабел но не се възстанови в нормалния му вид. Желая, да се направи проверка кой е отговорен за възстановяването на пътя и да изискате да го извърши!Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
11.01.2022
ID:
1371

Искам да подам сигнал за лампата над пешеходната пътека на Бул. България 24, която от 1 месец не свети и е предпоставка за опасни инциденти.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ул. Асен Карастоянов- тежък трафик

Начало
11.01.2022
ID:
1370

Здравейте, обръщам се към вас с проблема за трафика на ул. Асен Карастоянов по време на училищната учебна година. Тъй като родителите взимат децата си с автомобили особено в зимния сезон когато вали и е студено, придвижването по улицата става невъзможно за два автомобила. Допълнително усложнява обстановката и хранителния супермаркет по надолу по улицата посока градския плаж. За нас живущите на ул. Асен Карастоянов ситуацията е неприятна и смятаме че най- справедливото решение е улицата да стане еднопосочна, по пример на съседната ул. Любен Каравелов ( между ОУ " Петко Каравелов' и болницата). Вярваме че ще обърнете внимание на проблема. С уважение.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Препълнение контейнери за разделно събиране на отпадъци

Начало
10.01.2022
ID:
1369

Контейнерите за разделно събиране на отпадъци, намиращи се на ул.Иван Вазов /жълтия и зеления/ са толкова препълнени, че боклука вече пада отвън и замърсява улицата.Никаква фирма не минава да ги изпразва ! Докога ще ги чакаме да си приберат отпадъците, които съвестните граждани събират и изхвърлят разделно ??? Отделно сметосъбиращата фирма, изобщо не си почистват около контейнерите . Навсякъде се въргалят боклуци !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спешно

Начало
10.01.2022
ID:
1368

Паднала врата на табло улично осветление,таблото е под напрежение!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Няма улично осветление

Начало
10.01.2022
ID:
1367

От извесно време няма улично осветление на ул. Ангел Кънчев в кв. Долни воден

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Проблем с чистотата

Начало
09.01.2022
ID:
1365

Г-н кмете,молим Ви сменете мястото на двата контейнера,които сега се намират точно пред прозорците ни ,на ул Княз Александър Батенберг 78.Мръсотията около тях е неописуема. Всяка сутрин около 5ч. се будим от шума на камиона ,който събира отпадъците. Поглеждайки през прозорците си ,денонощно гледката е една и съща -роми ,ровещи в контейнерите и разпръскващи отпадъците наоколо.Бусове,коли и каруци идвайки от къде ли не струпват тонове боклуци около казаните. Там ли е мястото на тези контейнери!? Точно под прозорците ни? Моля Ви махнете ги,защото наистина не се издържа!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

препълнени контейнери за разделно събиране на отпадъци

Начало
09.01.2022
ID:
1364

Преди няколко месеца подадох сигнал за препълнени контейнери за разделно събиране на ул. В.Петлешков. В резултат контейнерите бяха изпразнени - еднократно. В момента те са пак препълнени и мястото около тях се превръща в сметище. Забелязвам, че така е на много места в Асеновград. Трябва ли периодично да се подават сигнали от гражданите, за да си върши работата фирмата, която е сключила договор с общината?! Би трябвало да има контрол по договора и ако фирмата не си изпълнява задълженията по него, да има съответни действия от страна на общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Няма улично осветление

Начало
08.01.2022
ID:
1363

От месеци нямаме улично осветление. Пълен мрак е.Няколко пъти се обаждах до общината.Приемаха ми сигнала и казваха,че проблема ще бъде отстранен,но уви.....И така месеци наред!Никой не го интересува и никой не решава проблема!А вечер като се прибирам след работа и нищо не се вижда си е "мой"проблем.Още пет улични стълба след нас не работят!Срамота!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител