В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

За обект построен на общинска земя

Начало
24.06.2022
ID:
1691

На този адрес има незаконно строителство . Живеещите на този адрес са си позволили да застрояват върху общинска собственост - тротоар . Също така са обсебили голяма част от тротоара и създават проблем на хората минаващи от там . Това не е редно ,защото пространството пред къщата е общинска собственост - тротоар и всеки може спокойно да го ползва . Моля да бъде направена проверка и да бъдат отстранени тези нередности . Две жени ,които стоят там са изключително агресивно към хората

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Пловдив и Асеновград

Начало
23.06.2022
ID:
1690

Има ли черен път от Асеновград до Пловдив дето може с колело, Пътя Пловдив - Асеновград може ли да се кара в локалните, благодаря предварително, И благодаря за отговора с велоалеята,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изхвърлено или изоставено куче

Начало
23.06.2022
ID:
1689

Здравейте! На посочения адрес от 3 дни има малко на ръст куче бяло на цвят видимо чисто с каишка. Кучето или е изхвърлено или е загубено. Ходело и плачело по всяка кола и се опитвало да се качва в колите които спират да зареждат на посочената бензиностанция. Моля да бъде проверено за чип и евентуално ако има да се потърсят собствениците.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконни постройки,бездействие от страна на общината Асеновград 3 години!

Начало
23.06.2022
ID:
1688

Здравейте, Сигнализирам Ви за незаконни постройка, нависи и асмалък, закрепен за терасата ми на 1 етаж ул."Ат.Свещаров "21 Същите рушат мазилката на етажа ми и правят една от терасите ми напълно неизползваема. Етажът е собственост на майка ми, която ми го предоставя да живея там и аз не мога да направя предстоящия ремонт. Вече 7 години сме и с отрязани тръби, благодарение на С.Ш,който въпреки спечелените дела не изпълнява съдебните решения.Моля, да предприемете необходимите действия! Не прилагам снимки, защото многократно ваши служители са идвали на място.Доказано незаконните постройки / Решение на РС Асеновград 234/29.05.2018г. Крайно време е да предприемете необходимите мерки и действия за отстраняване на незаконните постройки! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Незаконно строителство

Начало
23.06.2022
ID:
1687

Здравейте, Сигнализирам Ви за незаконни постройка, нависи и асмалък, закрепен за терасата ми на 1 етаж ул."Ат.Свещаров "21 Същите рушат мазилката на етажа ми и правят една от терасите ми напълно неизползваема. Етажът е собственост на майка ми, която ми го предоставя да живея там и аз не мога да направя предстоящия ремонт. Вече 7 години сме и с отрязани тръби, благодарение на Стефан Шенков, който въпреки спечелените дела не изпълнява съдебните решения.Моля, да предприемете необходимите действия! Не прилагам снимки, защото многократно ваши служители са идвали на място. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна дупка на улица

Начало
23.06.2022
ID:
1686

На посочената от мен ул.Беломорие 2 има огромна дупка,която затруднява и без друго трудното преминаване по улицата. Дупката е повече от 6 м.,впоследствие на дъждовете се разраства и преминаването през нея вече е почти невъзможно. Доста често сметосъбиращата фирма не идва нагоре до ул.Родопско лале ,поради невъзможност от преминаване,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Велоалеята

Начало
23.06.2022
ID:
1685

Здравейте, Имам 3 Въпроса , 1- Кога велоалеята ще продължи до градския басейн 2- маркировка и асфалт кога ще се слагат 3- Там къде свършва велоалеята под моста как искате да минете миреше на тоалетна и има ???? там, Гнусно е за каране друг избор нямаме, Или трябва да минем през джамията и пешеходна пътека или светофара , Ама губене на време там 4- пейки да слагаме до велоалеята, Велосипедисти да си почиват и паркинг за колела, и нещо дето децата няма да скачат на пътя

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистен двор

Начало
22.06.2022
ID:
1684

Сигнализирам за непочистен двор на ул."Ат.Свещаров"23 на съседа ми Ангел Байрактаров, който категорично , въпреки молбата ни не отстранява брашляна по стената на къщата ми и дърветата, които нямат необходимото отстояние от имота ми. Миналата година имахме същия проблем и благодарим за вашата намеса.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непочистен парк

Начало
22.06.2022
ID:
1683

Междублоковото пространство около ДАП блоковете е много мръсно. Около кошчетата и пейките е пълно с шишета и чашки.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

не поддържана тревна площ в парк

Начало
21.06.2022
ID:
1682

буйна растителност не напръскано против паразити , непочистено

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител