В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
19.07.2020
ID:
309

Неработещо улично осветление част от ул. Атанас Мишев в пресечката й с ул. Стою Шишков

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Без улично осветление вече 3 вечери

Начало
16.07.2020
ID:
308

Вече 3 вечери е пълна тъмница на нашата улица и наоколо. Ул. Кавал

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност преди пешеходна пътека

Начало
16.07.2020
ID:
307

Обрасло дърво, което пречи на видимостта и е предпоставка за произшествия.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Храсти закриващи видимоста

Начало
15.07.2020
ID:
306

Имаме търговски обект -баничарница, до която има израснали бурени/храсти. Изцяло закриващи видимоста. Моля, общината да се погрижи за почиствнето им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба за поставяне на улично осветление

Начало
15.07.2020
ID:
305

Здравейте, моля да се постави улична лампа на ул. Захари Стоянов, в района с крастовището с ул. Капитан Райчо, в посока центъра. Има наличен стълб, който може да се използва за целта. Причината да не е достатъчно светло е високата растителност, която засенчва наличните лампи и много голямото разстояние между лампите. Ще съм изключително благодарен, ако молбата ми бъде удовлетворена.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Захвърлен автомобил

Начало
14.07.2020
ID:
304

Захвърлен Опел Астра комби. Видимо в не движение. Моля да се вземят мерки преди да е обрасъл с растителност и да се превърне в могила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Зарази по детските пясъчници

Начало
14.07.2020
ID:
303

Всеки детски пясъчник изобилства от мръсотия и други биологични материали, опазни за децата. Ангажимент е на Общината периодично да дезинфекцира площите с цел да не се пренасят зарази. Моля служителите да си свършат работата, защото нехайството коств здравето на най-милото ни-децата. Пуснала съм и сигнал до РЗИ за проверка на пясъчници те в града. Очаквам бърза реакция от всички служби.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

повредена детска площадка

Начало
14.07.2020
ID:
302

Моля да обърнете внимание на тази детска площадка. Тя е опасна за децата! Прилагам снимки......И друго. Стълбовете за осветление, стърчат кабели за тока!!! Надявам се за бърза реакция от Ваша страна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Преминаване на МПС-та през Централния площад

Начало
13.07.2020
ID:
301

Пиша Ви,за да сигнализирам,че през Центъра непрекъснато преминават и паркират превозни средства. И не са само автомобилите,които зареждат заведенията. Няма къде да оставим децата си да играят спокойно. Наглостта на някои шофьори преминава всякакви граници! Снимките са само дне,но това се случва ежедневно. Дори пред Чигалището едната саксия е преместена,за да може без проблем и от там да си влизат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътят в Горни Воден

Начало
13.07.2020
ID:
300

Както добре знаете, пътят в квартал Горни Воден е в окаяно състояние. Всеки ден трошим колите си по него , а това да стане инцидент , е въпрос на време. Колко сигнала трябва да получите, за да си свършите работата и да започнат ремонтните дейности ?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител