В процес 49 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Силен шум

Начало
31.07.2020
ID:
335

Сулен шум от говорене, врякане и пеене на неразбераем език идващи от озвучителна уредба, който се чуваше при затворени прозорци и събуди цялата къща. Шума звучеше от около 6:30 до към 7:15 сутринта на 31.07.2020. Според мен има огромна вероятност този шум да се повтори и дори да стане системен. Общината да вземе необходимите мерки, предвидени в закона да не допуска този шум, да пречи на гражданите да спят!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Положението става нетърпимо!!!

Начало
31.07.2020
ID:
334

С най-добри чувства искам да поканя г-н Кмета да прекара един ден с нас на ул. Христо Ботев (до Конската чешма) и заедно да се насладим на непрестанния шум от тракащата решетка, която създава аналогия за живот на ЖП гарата. Господа, моля, вземете адекватно решение на проблема, защото заварките, които се правят, издържат едва няколко дни. Не се търпи вече!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Силен шум

Начало
30.07.2020
ID:
333

Всяка сутрин от 6.30 по бул. "България" работниците духат листата с машинки които вдигат страшен шум и будят децата.А от 22.00 до 8.00 има регламент за силния шум.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Съдове за битови отпадъци

Начало
30.07.2020
ID:
332

Кофите за боклук са със счупени колела, но до момента не са подменени с нови. Всяка сутрин работниците от сметопочистващата фирма ги влачат по асфалта, като предизвикват ужасен шум.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ненормален всеки ден хвърля килограни с жито през терасата си

Начало
30.07.2020
ID:
331

Моля за разглеждане от компетентни органи на този особенен случай. От години дейстително изглеждащ и наистина ненормален мъж всеки ден от терасата на четвъртия си етаж хвърля килограми жито за да храни градските гълъби. Като кауза е добре, но това негово еднолично действие създава трайни и опасни неудобства за живужите около него. Сами се досещате, че целия блок, тераси и пътна тротоарна настилка е със фекалии. Това създава предпоставки за зарази и натрупване на мръсотия, която е налице.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изключително мръсен град

Начало
27.07.2020
ID:
330

Здравейте !Има ли възможност община Асеновград да назначи хора, които да глобяват за всеки изхвърлен боклук извън определеното и обособено място за това ?Може ли община Асеновград да активира всички училища , спортни клубове- децата и жители към чести мероприятия за почистване на града ? За съжаление, нашия град Асеновград е един от най-занемарените и с грозни паркове и градинки , целият град и реката е засипан с боклуци!Боклуци ,които са изхвърлени от живущите на този град .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Трещене, рев, форсиране и прекалено шумните ауспуси на ул.6ти Януари

Начало
27.07.2020
ID:
329

От кръговото на бул . България и ул 6ти Януари до края на града посока Бачково , по всяко време на денонощието мотористите нарочно форсират машините си и използват ул. 6ти Януари за скоростна отсечка като се чува ужасен рев .Нарушават обществения ред ,има високи нива на уличен шум , нарушават спокойствието на живущите .Няма контрол за скоростта на КАТ а контрола за децибелите на РЗИ Асеновград тотално липсва .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паркомясто

Начало
27.07.2020
ID:
328

Колко струва закупуване на паркомясто за година? И какво е необходимо да направя?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

По 2 автомобила на паркомясто!!

Начало
27.07.2020
ID:
327

Пред входа на блока ни редно ли е сам човек от 1 домакинство да има паркирани 2 автомобила... Това е Мария Георгиева. Разполага и с гараж. Какъв е реда да я накараме да махне излишни, за да може и други да паркира пред входа?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
27.07.2020
ID:
326

Ще има ли велоалеи Защо велоалеята е толкова скъпа 300 хиляди лева и е толкова е къса Това въпрос от всички граждани на Може да е по дълга и по хубава за тези пари Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител