В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Относно подаден сигннал N:89/12,03,2020 за поставяне на колчета против паркиране.

Начало
24.07.2020
ID:
320

Относно подаден сигнал N: 89/12,03,2020г. за монтиране на колчета против паркиране на адрес ул."Т. Каблешков " 3 в Асеновград. До сега не са взети нужните мерки като нарушенията от страна на зъболекаря Калинов и негови пациенти продължават . С което те нарушават тротоарното покритие. Многократно съм уведомявал 112 и РПУ-Асеновград но без резултат. Явно институциите или не работят или нямат интерес за спазване на редът и правилникът в град . Моля за вземане на адекватни решения.Прилагам снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо Улично осветление

Начало
24.07.2020
ID:
319

Здравейте за 4-ти път подавам сигнал за неработещо улично осветление на 2 стълба един до друг, които се намират на адрес Генерал Данаил Николаев 5 и 7, това са новите кооперации до стадиона. Казвате ми, че проблема е отстранен но явно бъркате улицата. И двете лампи не светят!!! Моля вземете съответните мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставени разпадащи се фургон и мотокар

Начало
24.07.2020
ID:
318

Изоставени и опасни. Разпадат се. В, на и около тях често играят деца. Отделно пречат на видимоста на шофиращите, както и на паркирането. Много често има паркирана кола до тези боклуци която остава паркирана на самото кръстовище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Завладян неправомерно тротоар и част от улица

Начало
24.07.2020
ID:
317

Поставена е постоянна преграда на тротоар общинска собсвеност, както и преграждане на част от уличното платно с кашпи и допълнителна настилка над асфалта, като по този начин е затворена и дъждоприемна шахта от уличното платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Жалба

Начало
24.07.2020
ID:
316

Г-н Кмете, Моля, за вашето съдействие да се направи проверка от отдел Екология в двора на къщата на Ангел Байрактаров ,живущ на ул. "Атанас Свещаров " 23 в пряко съседство с нашия имот. Дворът на същия е заприличал на истинска джунгла, за което сме подавали сигнали до общината още миналата година. Дърветата, които е сял, подкопават къщата ни и оградата, освен това има и предпоставки за пожар. Не е спазено отстоянието от 3м. Молим, да предприемете необходимите действия и мерки. Благодарим!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
24.07.2020
ID:
315

Вече няколко пъти подавахме сигнал в Общината за клони на дърво които трият в изолацията на санирания ни блок..?? Толкова ли е сложно да дойде вишката и да ги отреже или трябва да се отнесем към друга инстанция.??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дияна

Начало
22.07.2020
ID:
313

Здравейте! Моля , за информация относно програмите за саниране .. Става въпрос за БЛОКОВЕТЕ на Тутракан 12,14а,14б. Мисла ,че по програмата " Региони в разтеж " може да ни включите , стига да искате....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

РАЗКОПАВАНЕ

Начало
22.07.2020
ID:
312

На 22.07.2020 пред магазина на Месокомбинат Асеновград беше започнато разкопаване на тротоара, прилежащ към магазина. Никой не беше ни сигнализирал. Затруднен е достъпа до нашия обект и не се знае колко време ще е това. Кой извършва разкопаването и защо никой не ни предупреди?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Въпрос относно евентуално асфалтиране

Начало
20.07.2020
ID:
311

Интересува ме дали е обмисляно евентуално асфалтиране на кръстовището на ул.Оборище с ул.Батенберг и ул. Христо Ботев?П

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неспазване обществен ред

Начало
20.07.2020
ID:
310

Всяка сутрин хората, които почистват в кв. Запад се събират в детската площадка пред блока, в който живея. От 8 до 10 ч. се водят спорове, крещи се, карат се със служителката, която ги придружава и им раздава задачите. Идват с децата си, които също принасят допълнителен шум, докато ползват пързалки и люлки. Правим постоянно забележки - все едно не съществуваме, дори започват да отвръщат и да крещят по-силно!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител