В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Запушени отводнителни канали

Начало
11.06.2022
ID:
1659

запушени отводнителни канали на улица речна и пропаднала шахта не е възможно никой от общината да не е минавал от там това е третият сигнал който пращам първият е номер 12 12 на 25 .10 2021 вторият е с номер 12 98 на 30 11 2021 сега е месец юни няма никакво движение по въпроса беше ми отговорено че ще се ремонтират и че каналите се почистват периодично което не е вярно искам да знам какво е свършено по въпроса

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Наводнение

Начало
11.06.2022
ID:
1658

След извършване на строителни дейности, които се извършват по изготвен проект съобразен с действащите в страната норми за проектиране, не е ли редно нивото на тротоарните пространства и тези на настилката, да са съобразени изцяло с посочените в проекта коти с цел правилно отводняване на пространството и недопускане наводняването на граничещите с пътя сгради? При всеки по-обилен валеж, резултата е налице- наводнени избени пространства и дворове. Въпроса ни е: какво бихте предприели за предотвратяването на наводненията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Карат като луди от кв.Запад посока Долноводен и обратно!

Начало
09.06.2022
ID:
1657

Карат като луди посока кв.Долнводен и кв.Запад никакъв контрол. В квартала живеят и играят много деца! Майка с количка не може да пресече на спокойствие пътя! Преди да направят новия път посока от кв.Запад към кв.Долноводен имаше легнал полицай и спираше това каране , но след като направиха пътя не възстановиха легналия полицай! МОЛИМ да ни се възстанови легналия полицай преди да се стигни до жертви на деца или майки с бебета!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

От АКВАПАРК ВИТУС Горни Воден тече много вода!

Начало
09.06.2022
ID:
1656

От няколко дена на сам от АКВАПАРК ВИТУС Горно Воден тече огромно количество вода към кв.Запад до блок 102, 101, 100, завод БРОД и никакви мерки не се взимат. Водата достигна до трансформатора и спря тока на няколко блока. Водата стигна до завод БРОД даже и до кв.Долноводен. Не се взимат никакви мерки от страна на АКВАПАРК ВИТУС(ДИНА). Молим да се вземат необходимите мерки!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Общински имоти

Начало
08.06.2022
ID:
1655

Кога ще влезнете във владение на общинските(множествено число)имоти, защото става въпрос за няколко имота и в какъв срок!Уточнявам ви че в района от училище "Кирил и Методи" и от кафе сладкарница "Каризма" посока Горни Воден има няколко имота(общински) които са заградени и се ползват неправомерно! За да не ми отговаряте едно и също направо ще ви посоча и номерата на тези имоти! (99087.38.22)(99087.224.18)(99087.37.92)(99087.238.81)(99087.238.77). Тези имоти се ползват неправомерно и искаме да бъдат освободени и разчистени за обществото а не заградени с огради и катинари като частни!Моля посочете срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не почистени битови отпадъци

Начало
07.06.2022
ID:
1654

Непочистени и дефектни контейнери. Оформя се сметище.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

незаконна камера за видеонаблюдение

Начало
07.06.2022
ID:
1653

На ет.3 на сградата има камера за видеонаблюдение , която записва към улицата , но няма лепенки за охранителна фирма , не желая да бъда записван от хората живущи там .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

СИГНАЛ №1512 СЛЕД РЕМОНТА В КВ.ЗАПАД

Начало
06.06.2022
ID:
1652

СИГНАЛ №1512 СЛЕД РЕМОНТА В КВ.ЗАПАД Моля, да ми бъде върнат отговор относно сигнала

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паркиране продължително

Начало
06.06.2022
ID:
1651

На улица Марица 15, на паркинга откъм стария Обреден дом, от страната на магазин Зита, има паркиран син пикап Фолксваген с номер PB4738MB, който не е променял местото си вече около 4 месеца. Никой не може да използва от живущите в кооперацията това место за паркиране и не знае чия е колата и защо не се мърда оттам,какво има в нея и т. н. Това место не е платено за да се спира там повече от 4 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
06.06.2022
ID:
1650

Паднало дърво на ул Лозница върху спортна площадка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител