В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Разлепване на листовки и рекламни материали по спирки и пътни знаци

Начало
07.02.2022
ID:
1434

Всички физически и юридически лица да бъдат санкцианирани, заради разлепване на листовки и рекламни материали на не регламентирани за това места /спирки, стени, дървета, стълбове, входове/и замърсяване на околната среда. Да се определят обособени за това места, които да се знаят от всички граждани и да се информират при нужда.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ДО КЪСНО СВЕТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
06.02.2022
ID:
1433

ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ УЛ. ОСВЕТЛЕНИЕ НА ТРОТОАРА МЕЖДУ КАУФЛАНД И ЦВЕТНИ МЕТАЛИ СВЕТИ ДО 8.30 СУТРИНТА

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Падащи камъни и поддала подпорна стена

Начало
04.02.2022
ID:
1432

Искам да подам сигнал за опасно падащи камъни всекидневно на главният път в кв.Горни Воден (ул.Свети Кирик). Ежедневно има паднали камъни на пътното платно. Въпрос на време е, някой камък да падне върху преминаваща кола, автобус на градския транспорт или пешеходец! Моля общината да вземе мерки и да постави, ако е необходимо предпазни мрежи. Също така, за пореден път сигнализираме, че подпорната стена, отстрани на ул.Свети Кирик, е поддала и при някой от следващите проливни дъждове е възможно да се срути, както вече веднъж се е случвало! Жителите на квартала очакват някакво решение в най-кратки срокове, преди да е станала някоя беля или по-лошо да се загуби човешки живот!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Падащи камъни

Начало
04.02.2022
ID:
1431

До кмета на град Асеновград Уважаеми г-н Кмет, Сигнализирам за падащи камъни по ул. ,,Свети Кирик'' в кв. Горни Воден, които са опасни за хората и превозните средства. Днес от склона пред колата ми падна камък , който едва успях да избегна. Също така подпорната стена по цели бряг е пропукана и наклонена към пътя. Опасявам се, че при проливни дъждове, може да поддаде и склона да се срути.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отпадъци

Начало
04.02.2022
ID:
1430

Преди два дни е подаден сигнал номер 1418 за непочистени тревни площи около контейнери зад Кауфланд. Подавам го още веднъж

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ограничаване на нерегламентираните сметища в града

Начало
04.02.2022
ID:
1429

Отговора ви по мой сигнал с номер-1412/30.01.2022 ,в който твърдите,че приложения снимков материал не е актуален към момента на сигнала е абсурден и арогантен. Не само,че снимките са актуални,но освен подадения тогава към вас сигнал беше подаден и сигнал /от съседите с които станахме свидетели на това/на тел.112/това смятам може да го проверите/. Моето конкретно ПРЕДЛОЖЕНИЕ и МОЛБА към вас е поставянето на табела с надпис подобен на снимките ,които прилагам с цел намаляване и предотвратяване на нерегламентираното изхвърляне на строителни отпадъци на въпросният адрес.Виждала съм подобни и на места в нашият град и смятам,че ще свършат работата . Предварително благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изкъртена ограда ОУ Ангел Кънчев

Начало
04.02.2022
ID:
1428

Здравейте, за пореден път ще подам сигнал относно разрушена стена в двора на училище Ангел Къчев.От корените на големия Чинар се е разпукала стената под него и е много вероятно да се случи инцидент. Моля компетентни лица да огледат мястото и да се реагира по някакъв начин, без да се реже или унищожава дървото! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
04.02.2022
ID:
1427

Здравейте. Уличното осветление в този район работи само през деня, а през ноща е пълен мрак. Надявам се на намеса от ваша страна за отстранявяне проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Пешеходен светофар

Начало
03.02.2022
ID:
1426

Предлагам на пешеходната пътека намираща се на ул. Васил Левски 5 от джамията към аптеката,да бъде поставен пешеходен светофар. По тази пешеходна пътека минават много деца,които учат в училище ,,Княз Борис " (Ленин). Неведнъж се случват ПТП с пострадал пешеходец. Нека запазим човешки живот. Нека осигурим безопасно преминаване на децата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
03.02.2022
ID:
1425

Кога ще бъде възстановено осветлението на ул. Речна 38 вх. В ? Разкопахте,преустановихте ремонтните дейности и оставихте толкова огромно пространство без ток. Кога ще светнат лампите? Вече месец сме без ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител