В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
20.07.2022
ID:
1753

От няколко дни липсва улично осветление!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пътна настилка

Начало
20.07.2022
ID:
1752

Добър ден, бих искал да се оплача от пътната настилка на улица васил левски коята започва от моста и стига чак до кръговото до Шел. По тази улица минава много трафик но е пълна с неравности и е отвратително да се кара по нея всеки ден. Нищо не се е подобрило по настилката, и скорощният строеж до жп гарата допринесе за още неравности като не си запълниха дупките като хората. Моля да се направи нещо по този въпрос. В сърцето на града да има такава лоша настилка на може би най-натоварения път е срамно за общината. Постоянно трябва да се заобикалят дупки или в повечето случаи дори и немогат да се избегнат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставено купе на автомобил

Начало
19.07.2022
ID:
1751

Тази оатанала част от автомобил стой там от 8г моля да е махнете понеже първо е страшно грозна гледка второ хората и майки с колички вървят по пътя зареди това изоставено нещо !!!!! Моля погрижете се да се махне достатъчно дълго време стой там и явно никой няма намерение да го махне !!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не светеща лампа

Начало
19.07.2022
ID:
1750

Лампата не свети от няколко дни ,забелязах че и други лампи от този тип не светят по квартала

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Поставяне на контейнери

Начало
17.07.2022
ID:
1748

Относно сигнал #1743. След като контейнерите са премахнати по искане на почистващата фирма не трябва ли да се сложат такива в близост до улицата на друго място , а не да се оставя цяла улица без контейнери за разделно събиране на отпадъци и хората трябва да търсят такива на други места , което създава неудобство и отнема време. Може например да се сложат на ул. "Цар Иван Асен 2" отстрани на EVN , срещу магазин "MAXI GRIVA" , където улицата е по-широка и може да се обслужват. Моля решете проблема!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Опасна детска пързалка - Градски парк

Начало
17.07.2022
ID:
1747

Дървените плоскости на синята извита пързалка на детската площадка в градския парк са счупени от единия край и висят. По същия начин беше повредена и миналата година и сега отново е на път да се отвори дупка, която да застраши живота и здравето на играещите там деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пръскане против кърлежи и бълхи

Начало
17.07.2022
ID:
1746

По тревните площи, паркове и детски градини има кърлежи и бълхи. Моля да се вземат мерки и по-често да се пръска против тях!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна пързалка

Начало
17.07.2022
ID:
1745

Счупена е една от площадките водеща към пързалката

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена пързалка

Начало
17.07.2022
ID:
1744

Счупена е площадката, която води към една от пързалките. Прилагам снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма контейнери!

Начало
15.07.2022
ID:
1743

Няма контейнери за разделно събиране на отпадъци близо 6месеца! Каква е причината?! Кога ще бъдат сложени такива?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител