В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Тротоар в квартал "Запад"

Начало
26.03.2022
ID:
1527

След благоустройството на квартал "Запад", тротоара до блок 108 остана не възстановен след изопа за капковото напояване! Въпроса ми е ще бъде ли оправен тротоара?

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Незаконно записване в първи клас Чехларова Даниела

Начало
26.03.2022
ID:
1526

Добър ден имам въпрос относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно записване в първи клас Чехларова Даниела

Начало
26.03.2022
ID:
1525

Добър ден имам въпрос относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно записване в Христо Ботев 1 клас Даниела Чехларова

Начало
26.03.2022
ID:
1524

относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището ????????????????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Записване в първи клас преди подаване на документи

Начало
26.03.2022
ID:
1523

Добър ден имам въпрос относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

сигнали

Начало
25.03.2022
ID:
1520

Моля,какво сте свършили по моите сигнали- 1229 и 1093,че ги приключихте и искате да ви оценя??????????

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Реагирайте преди да пострада някой

Начало
25.03.2022
ID:
1519

Опасна шахта

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НЕЗАКОНЕН СТОЕЖ - НАВЛИЗАНЕ В ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ

Начало
24.03.2022
ID:
1518

Здравейте , Моля за обратна връзка по затворен сигнал 826 от 18.05.2021г .Моля за информация по възможност в писмен вид относно констатацията и проверката от експерти, както и моля за преразглеждане на случая отново с цел премахване на незаконното навлизане в имота ми .По предходния сигнал не съм уведомен след предприетите стъпки от Ваша страна какво е становището Ви .Очаквам да посочите контактно лице към което мога да се обърна при възникнали въпроси от моя страна - телефон за връзка с Вас!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Присвояване на обществено място

Начало
24.03.2022
ID:
1515

Присвояване на обществено място. Собственикът на колата не позволява на домуващите в района да си паркират колите. Колата стои на това място от два месеца и не помръдва. Района е много населен, моля обърнете внимание, че колата НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА и е оставена да заема обществено място, което трябва да може да се използва от другите граждани СЪЩО!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

След ремонта в кв.Запад

Начало
22.03.2022
ID:
1512

В кв.Запад до бл.105 проблема не е отстранен. Няколко пъти сме продавали сигнал във ВИК Асеновград и ВИК Пловдив.След посещение на екип от ВИК на мястото и разкопаване констатираха че проблема не е от водопреносната мрежа а е в следствие на покачване на подпочвени води. Моля да бъдат предприети мерки,водата тече и подкопава основите на блок 105

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител