В процес 192 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
06.03.2023
ID:
2264

Здравейте!Молим за вашето съдействие относно осветлението на пазара пред супермаркет БББ.Ако може да се включат 10-15 минути по-рано, тъй като за работещите там е тъмно и стоката не се вижда.Лампите светват последно на пазара, когато той затваря и после светят цяла нощ.Благпдарим за съдействието.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление в кв. Запад

Начало
05.03.2023
ID:
2261

Уличното осветление пред блок "Възход", ул. "Лозница" 2 не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.03.2023
ID:
2258

Неработещо улично осветление, мигащо,отделно има опасна дупка на асфалта непосредствено близо до училището!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
01.03.2023
ID:
2256

Не работещо осветление на улицата между улиците генерал Колев и Марин Дринов!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улично осветление

Начало
27.02.2023
ID:
2252

Не работеща лампа на улично осветление на ул Пирин 7,това е третата по брой лампа от бул.България по улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2023
ID:
2247

Неработещо улично осветление до ДГ Мир. Трудно се предвижват семейства с деца в нощно време. ДО Гонда Вода 7В

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление в Ж.К. Изток

Начало
23.02.2023
ID:
2242

Липса на улично осветление до няколко жилищни сгради, където живеят семейства с деца, на които им е трудно да се предвижат сигурно и спокойно в нощно време. СНИМКИ от нощно време и сутрин в ул.Гондо Вода 7В и съседния блок.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
17.02.2023
ID:
2224

От известно време уличното осветление не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

ул "полк. Дрангов" трета вечер е неосветена

Начало
16.02.2023
ID:
2222

Улицата не е осветена вече няколко вечери. В същото време, на много места е разкопано и е още по-опасно предвижването в тъмните часове. Не са една или две улични лампи, че да не са се самозадействали отговорните служби. За всеки проблем сигнал ли трябва, за да се реагира и оправи?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреда на уличното осветление

Начало
15.02.2023
ID:
2221

Част от улицата е без улично осветление от поне три месеца

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител