В процес 192 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасен електрически кабел

Начало
16.02.2022
ID:
1460

Опасен електрически кабел минава по фасадата на сградата на посочения адрес/точно срещу магазина за хранителни стоки/ .Кабела минава ниско и децата,които играят наоколо могат безпроблемно да стигнат до него.Разбирам ,че вината вероятно е на строителя,но моля помогнете да се реши проблема преди да е станала някоя трагедия. Прилагам снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нераотещо осветление

Начало
15.02.2022
ID:
1459

Неработещо улично осветление на бул "България" преди и след бензиностанция Шел.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Автомобили за продан на тротоара

Начало
14.02.2022
ID:
1458

Здравейте, на тротоара на ъгъла на ул. "Клокотница" 8 и ул."Ивайло" има разположени 4 автомобила без регистрационни номера, но с табелки за продажба. Колите са от доста време там. Нормално ли е тротоарните площи да се използват с търговска цел? Благодаря и поздрави. Светлана Семерджиева

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Незаконно надстрояване на два етажа

Начало
10.02.2022
ID:
1456

!ЖАЛБА! Кмет на община Асеновград, г-н Христо Грудев. Уважаеми господа, моля да бъде обърнато внимание за спешна проверка на място във връзка с незаконно строителство, надстройка не на един ,а на два етажа на съществуваща жилищна сграда в имот с КИ 99088.503.516 кв. Долно Воден. Находящ се на улица Драва 21, кв. Долно Воден. Извършено на своя глава от лицето Шабан Османов Абдурахманов. Разчитам на спешна намеса от ваша страна, защото ако всеки почне така - какво става? Ще следя дали ще се обърне внимание. Благодаря Ви за вниманието. С Уважение, Г - М!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отпадъци от Аптека Марешки

Начало
10.02.2022
ID:
1454

Служителите на Аптека Марешки, находяща се на :Асеновград, пл. България 2, 4230 Център, Асеновград, България, оставят системно отпадъци от касовите апаратати, кашони пълни с рецепти и опаковки от лекарства извън контейнерите за сметоизвозване. Тези отпадъци се носят от вятъра по целия квартал, пълнят дворовете и околните заведения. Гледката е прекрасна. Многократно ги молим да изхвърлят отпадъците си в контейнерите, но те отказват- слагат ги до контейнерите.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Повредена светофарна уредба до училище

Начало
10.02.2022
ID:
1453

Здравейте, моля да се направи спешен ремонт на посочения светофар. Ежедневно от сутрин до вечер там пресичат много деца, ученици от училище Ангел Кънчев. Проблема вече е от няколко месеца и не предприемате никакви действия! Надявам се, че няма да чакате докато се случи някой инцидент! Благодаря предварително за предстоящата Ви намеса!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
09.02.2022
ID:
1452

Здравейте, от около 2 седмици лампата, намираща се на ул."Клокотница" 38-40 ( на тротоара срещу "Клокотница" 39) не работи. Предварително Ви благодар за усилието. Поздрави Светлана Семерджиева

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Отсечени дървета

Начало
09.02.2022
ID:
1451

Здравейте! Бих искала да попитам повода за отсиченето на две дървета до моста при училище Христо Ботев срещу бензиностанция Петрол. Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бариера

Начало
09.02.2022
ID:
1450

Във връзка с подаден сигнал номер 1449, законно ли е поставянето на бариера? Тъй като вече има поставена такава, от частни лица без да се даде обяснение или информация за поставянето на такава! Съответно не се позволява на собствениците на апартаменти да паркират колите си! Както знаете има проблем с презастрояването в района Прилагам снимки, искам да знам законно ли е или не? Ако отговора е не - тогава какви са действията който ще се предприемат?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кадастър

Начало
09.02.2022
ID:
1449

Здравейте, интересуваме дали пространството е закупено или дадено под наем, прилагам снимки към поземленият имот

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител