В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Боклук

Начало
25.06.2022
ID:
1695

Махнаха плочките и изкопаха дупка за да поставят коша и цялата пръст си е оставиха тук . Кой ще е почисти ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шум

Начало
25.06.2022
ID:
1694

Твърде много шум вдигат с камиона за отпадъците и на всичкото отгоре и тонколона с музика увеличили да може всички да разберат че минават да почистят.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Некачествено извършено косене

Начало
24.06.2022
ID:
1693

Здравейте, благодаря че общината е включила ул. Иван Вазов в косенето. Улицата беше окосена, но много некачествено. Да, тревата беше окосена, но не беше премахната от самия тротоар по цялата улица, най- вече около завод Асенова Крепост. Тротоара отново е неизползваем, неможе детска количка да мине. Това затруднява предвижването на живущите към централната част на града, а това е единствената ни връзка! Отделно срещу пресечката на ул. Костадин Балтов има израстнала дива смокиня, която е запушила целия тротоар и трябва да се премахне или поне окастри. Моля общината да вземе присърце този проблем, който е важен за желия квартал зад Гарата.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Обърнат контейнер

Начало
24.06.2022
ID:
1692

Здравейте, Не знам кога и кой е извършил това, но ще се радвам да се отзовете бързо на сигнала, защото целият боклук ще се разнесе от вятъра пп цялата улица (дворовете ни).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

За обект построен на общинска земя

Начало
24.06.2022
ID:
1691

На този адрес има незаконно строителство . Живеещите на този адрес са си позволили да застрояват върху общинска собственост - тротоар . Също така са обсебили голяма част от тротоара и създават проблем на хората минаващи от там . Това не е редно ,защото пространството пред къщата е общинска собственост - тротоар и всеки може спокойно да го ползва . Моля да бъде направена проверка и да бъдат отстранени тези нередности . Две жени ,които стоят там са изключително агресивно към хората

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Пловдив и Асеновград

Начало
23.06.2022
ID:
1690

Има ли черен път от Асеновград до Пловдив дето може с колело, Пътя Пловдив - Асеновград може ли да се кара в локалните, благодаря предварително, И благодаря за отговора с велоалеята,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изхвърлено или изоставено куче

Начало
23.06.2022
ID:
1689

Здравейте! На посочения адрес от 3 дни има малко на ръст куче бяло на цвят видимо чисто с каишка. Кучето или е изхвърлено или е загубено. Ходело и плачело по всяка кола и се опитвало да се качва в колите които спират да зареждат на посочената бензиностанция. Моля да бъде проверено за чип и евентуално ако има да се потърсят собствениците.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконни постройки,бездействие от страна на общината Асеновград 3 години!

Начало
23.06.2022
ID:
1688

Здравейте, Сигнализирам Ви за незаконни постройка, нависи и асмалък, закрепен за терасата ми на 1 етаж ул."Ат.Свещаров "21 Същите рушат мазилката на етажа ми и правят една от терасите ми напълно неизползваема. Етажът е собственост на майка ми, която ми го предоставя да живея там и аз не мога да направя предстоящия ремонт. Вече 7 години сме и с отрязани тръби, благодарение на С.Ш,който въпреки спечелените дела не изпълнява съдебните решения.Моля, да предприемете необходимите действия! Не прилагам снимки, защото многократно ваши служители са идвали на място.Доказано незаконните постройки / Решение на РС Асеновград 234/29.05.2018г. Крайно време е да предприемете необходимите мерки и действия за отстраняване на незаконните постройки! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Незаконно строителство

Начало
23.06.2022
ID:
1687

Здравейте, Сигнализирам Ви за незаконни постройка, нависи и асмалък, закрепен за терасата ми на 1 етаж ул."Ат.Свещаров "21 Същите рушат мазилката на етажа ми и правят една от терасите ми напълно неизползваема. Етажът е собственост на майка ми, която ми го предоставя да живея там и аз не мога да направя предстоящия ремонт. Вече 7 години сме и с отрязани тръби, благодарение на Стефан Шенков, който въпреки спечелените дела не изпълнява съдебните решения.Моля, да предприемете необходимите действия! Не прилагам снимки, защото многократно ваши служители са идвали на място. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна дупка на улица

Начало
23.06.2022
ID:
1686

На посочената от мен ул.Беломорие 2 има огромна дупка,която затруднява и без друго трудното преминаване по улицата. Дупката е повече от 6 м.,впоследствие на дъждовете се разраства и преминаването през нея вече е почти невъзможно. Доста често сметосъбиращата фирма не идва нагоре до ул.Родопско лале ,поради невъзможност от преминаване,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител