В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Замърсено и занемарено корито на река Чая

Начало
22.12.2021
ID:
1339

Има боклуци по неокастрените клони, храсти и друвчета по коритото на Чая. Освен че околната среда не е запазена и не е почистена, гледката е жалка и потискаща. Благодаря за вЕмбето на незабавни мерки за почистването и по-дългосрочни мерки това да не се повтори.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка на пътното платно пред сладкарница Нико

Начало
22.12.2021
ID:
1338

Дупка с размери 60х40 см опасна за автомобилите ! При преминаване през нея с ниска скорост - спукана гума , изкривена джанта , счупен носач .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупки по ул. Марица

Начало
22.12.2021
ID:
1337

Улицата е с много дупки. Предпоставка за ПТП. Моля за спешен ремонт.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с чистотата

Начало
22.12.2021
ID:
1336

Здравейте! На адреса посочен по-горе, имаме сериозен проблем с чистотата около казаните. Това пространство е превърнато в сметище. Дори след почистване от наша страна ,са нужни само часове за да се превърне отново в сметище. Денонощно казаните са посещавани от роми,които не само ровят в тях,но и изкарват и разпръсват всички отпадъци около казаните.Освен това заради неработещото улично осветление непосредствено до казаните,това място се ползва през ноща за сметище на строителни отпадъци,които биват разтоварвани от бусове. Тази гледка е само на няколко метра от прозорците и терасите на много живущи. Молим за вашата помощ! Нека тези казани бъдат преместени на по-подходящо място/напр.на гърба на някоя сграда,така никой няма да е принуден да съзерцава това бунище денонощно/. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропаднал тротоар

Начало
21.12.2021
ID:
1335

Пропадна тротоара между № 22 и № 24 на ул.Конушка и се отвори дупка , в която може да падне човек. Оказа се ,че под тротоарните плочки по време на дъждовете е изнесен пясъка и също така под част от асфалта е кухо . Въпрос на време е да пропадне и пътната настилка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Огромни дупки на околовръстния път

Начало
21.12.2021
ID:
1334

Моля да обърнете внимание на околовръстния път преди жп прелеза. Огромни дупки и шахти навсякъде. Вчера разпих колата си в една такава дупка, в опит да избегна ПТП. Спешно трябва да бъдат ремонтирани, защото са доста опасни. Недопостиму е път, по който има такова движение да е в това окаяно състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушена отводнителна шахта

Начало
20.12.2021
ID:
1333

Днес е трети ден от снеговалежа и улица още прилича на река. Това се случва при всеки дъжд отводнителната шахта е запушена водата не се отича а се тазмива от колите. Прилагам снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
20.12.2021
ID:
1332

След подмяната на стълба , лампата спря да работи , комшиите са възрастни хора и на тъмно не е приятно да не говорим страшно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.12.2021
ID:
1331

Моля спешно да бъде възстановено осветлението на ул. Васил Левски 5 (до джамията). Няма никаква светлина. Сутрин и вечер преминаването е почти невъзможно. Моля за спешна реакция от ваша страна!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

неработещо улично осветление и e-mail за приключен уж случай 1281

Начало
18.12.2021
ID:
1330

здравейте, преди месец подадох сигнал по неработещо улично осветление с ваш входящ номер 1281, на пресечната на ул. Генерал Дандевил с ул. Струма, и тези дни ми върнахте отговор, че е приключен сигнала, но осветлението така и не работи - ходих сега по тъмно да направя снимки за да се убедите, че някое длъжностно лице не си е свършило работата и ви е подвело. Моля от името на живущите около адреса да отстраните наистина проблема с изгорялата крушка на стълба и да се освети кръстовището.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител