В процес 37 Приключени 1744

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кучета

Начало
20.08.2020
ID:
379

До кога този човек Стелиян Стелиянов ул"Охрид" 4 ще се разхожда с едно куче на каишка и още 3 безстопанствени, които вчера нападнаха дете до Чинара.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Контейнери за смет пред домът ми,в неразумна близост

Начало
19.08.2020
ID:
377

От години нашето сем-во търпи мръсотия точно пред домът ми(една тротоара плочка разстояние от оградата ни), омръзна ни вече да дишаме мършата,вкиснатите отпадъци, прахоляците от дворовете на комшиите да влизат в нас,зимно време по нощите излизам да гася подпалените контейнери от сгурата,където си я изхвърлят комшиите ни. Живеем в район,където по байрямите става ужасно от миризмата на закланите животни,хората си чистят дворовете и хвърлят неща,които запълват контейнерите и хранителните боклуци са по земята.Излезам аз да ги чистя. Почистваща фирма не минава или ако мине чисти само един контейнер,другият прелива. Имаме деца,които растат в мизерна обстановка,мухи и миризми.Не можем да си излезнем в двора,да си отворя дори прозореца да проветря.Молим да се преместят на друго място! Нетърпимо е!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно сметище

Начало
19.08.2020
ID:
376

600 метра след новите гробища нивите са превърнати в сметище и покрай пътя е пълно с боклуци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно повече контейнери за смет с.Лясково

Начало
17.08.2020
ID:
375

В момента ,в Лясково има поставени два/2/бр контейнера за смет.Те са недостатъчни.През лятото хората ,преливащи тук се увеличават. Извозването на сметта става веднъж на месец.Отпадъците преливат.Образува се голяма купчина от отпадъци. В селото има няколко хотела и къщи за гости.Те нямат собствени съдове,или персоналните са крайно недостатъчни. Необходими са поне още 4-5контейнера,разположени на няколко места в селото.И да се вдигат ,2пъти в месеца от Април до Октомври вкл.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистени улици

Начало
17.08.2020
ID:
374

Здравейте, пиша ви по повод безобразното състояние на улица "Иван Вазов" и ул."Индустриална". По тротоара покрай завод "Асенова крепост" са израстнали треви и храсти, които вече стигат до кръста на преминаващите хора и е невъзможно преминаването на бебешки колички . Това е улица в центъра на града , непосредствено зад ЖП гара! Кога ще бъде изчистена от тревите и приведена в нормално състояние ? В още по-лошо състояние е ул." Индустриална" - буренясала, пълна с изхвърлени боклуци с чували. Моля за отговор - кога ще бъдат почистени двете улици и приведени в приличен вид , присъщ за един европейски град ???

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
17.08.2020
ID:
373

Пиша Ви по сигнал №369, като цитирам текста в точка 19 от наредбата. "19. извършването на дейности от битов и стопански характер в жилищните сгради и в близост до тях, с които се нарушава спокойствието на живущите, между 14.00 и 16.00 часа и между 22.00 и 8.00 часа в делничните дни и между 14.00 и 16.00 часа и между 21.00 и 9.00 часа в празничните и почивните дни, с изключение на дейностите по организирано събиране и извозване на битови отпадъци;" Извинете, но сторителството спада към "дейности от битов и стопански характер"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка и пропаднала шахта на кръстовище

Начало
15.08.2020
ID:
372

Точно преди кръстовището има една пропаднала шахта и изринат асфалт след големия дъдж по миналата седмица...Интересното е, че тази шахта вече се прави за 5-ти път както важи и за дупката. Но след всеки дъжд положението е същото...

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
15.08.2020
ID:
371

Изоставен автомобил на улица Рилска 30 до детската площадка. Няколко пъти бе поставяна бележка за премахване. Поне от 3 години е там.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Силна музика, викане по микрофон

Начало
14.08.2020
ID:
370

Шумни събирания с музика до 1-2 часа през нощта. Викане, пеене на микрофони, пиянски сбирки отвън.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
14.08.2020
ID:
369

На посочения адрес се извършва строеж, като строителните дейности стартират в 06:00 всяка сутрин. Понякога в почвните дни и по-късно. Подадох сигнал на телефон 112, при което се свързаха с мен от полиция Асеновград. Дежурният ми обясни че наредбата за спазване на тишина е с обхват 22:00 - 06:00 и че няма какво да направят. В точка 19 на "НАРЕДБА за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград" е записано, че спазването на тишина е между 22.00 и 8.00 в делнични дни. Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител