В процес 94 Приключени 2818

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Дървета вградени в незаконна метална конструкция

Начало
29.06.2022
ID:
1703

Преди няколко дни в кв. Запад, срещу вх. А на бл. 5/5 е поставена незаконна метална конструкция играеща ролята на гараж. Конструкцията е захваната/заварена за съседните две гаражни клетки и пречи на отварянето на вратите и на двата гаража. Не е искано съгласието на събствениците на двата гаража, което означава, че няма и разрешение за поставянето на конструкцията. Освен това на мястото, където е поставена конструкцията има 4 дървета, които са вградени в покрива и. По стеблата на дърветата са заковани пирони и са обградени с някакъв вид уплътняваща пяна, която в бъдеще ще пречи на развитието им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спукана тръба от 24.06.2022 - водата продължава да тече

Начало
29.06.2022
ID:
1702

Здравейте, минимум от петък 24.06.2022 - водата не е спряла да тече, като от 28.06 е с по-висок дебит, водата е бистра, най-вероятно питейна и тече вече 5ти ден. Магазинът ни се намира на 3 метра от теча, под магазина имаме склад, горе-долу на 3 метра от теча и мисля че това е огромен проблем. Пускахме сигнали към ВИК, 112, свързахме се и с телевизии. Моля предприемете някакви действия докато не са подкопали основите и на сградата. поздрави.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Спукана тръба

Начало
29.06.2022
ID:
1701

Здравейте. Днес към 15:00 часа забелязах, че в граския парк в една от малките градинки в средата има спукана тръба, от която изтича средно количество вода. Градинката се наводнява и скоро може всичко да е много мокро наоколо.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи"

Начало
29.06.2022
ID:
1700

Община Асеновград има достъп до електронната услуга, предоставена от НАП, за предявяване на изпълнителни основания, произтичащи от наложени глоби с фиш и неплатени в срок наказателни постановления. При заплащане на наложените глоби с фиш на касите на общината следва платежното нареждане да се представи в касата на Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" - на ул. "Васил Левски" №7, етаж 2; Имате връзка с НАП, а нямате връзка между касата на Общината и касата на "Инспекторат, паркинги и гаражи". На касата в Общината плащаш и после трябва да се разходиш до ул. Васил Левски 7 за да покажеш квитанцията на другата каса на Инспектората? Кога се подава информацията към НАП за да бъде свалено от справката за задълженията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ЧАСТЕН ИМОТ, ИЗПОЛЗВАН ЗА СМЕТИЩЕ

Начало
27.06.2022
ID:
1699

Собственикът използва имота като не регламентирано сметище в жилищен квартал, събира всякакъв вид изгнили мебели( дивани, столове, маси, матраци и т.н.), прозорци, тухли и керемиди, около 3 стари автомобила се помещават в обекта. През летния сезон мястото е пълно с плъхове, змии и хлебарки, които плъзват по дворовете на всички ни и създават потенциална опасност за деца и възрастни, и разнасяне на зарази. Моля, община Асеновград да вземе адекватни мерки и да извърши реални проверки. Парцелът е с номер№383, намиращ се зад ул. "Младежка".

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ремонт на пътя

Начало
27.06.2022
ID:
1698

Здравейте. Искам да попитам няколко въпроса относно пътя Асеновград-Първомай. Какво се случва с пътя и кога ще приключи ремонта по него? Защо се разкърти целият път след като няма пари за ремонта му? Защо се започна от отсечката,която най-малко имаше нужда,говоря за Патриах Евтимово-Дълбок извор? Изисква ли се винетка за пътя,след като пътя е разкъртен?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч на вода по уличното платно на кръстовището на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Костур".

Начало
27.06.2022
ID:
1697

Здравейте! На 26.06.2022г. на кръстовището на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Костур" има теч на вода които обхваща и наводнява улицата(Княгиня Евдокия) в продължение на 150 метра. Най-вероятно проблема е от спукана ВиК тръба! Моля за своевременна реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставена кола

Начало
26.06.2022
ID:
1696

На улица Искра 33 има изоставен автомобил ,който вече години не е местен и сантиметър. Пречи на живущите и затруднява движението по улицата,моля вземете адекватни мерки този път,това е третия пореден сигнал,който пускам. Март месец бяхте върнали че до 20дни ще е премахнат,е вече е края на Юни и резултат няма!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Боклук

Начало
25.06.2022
ID:
1695

Махнаха плочките и изкопаха дупка за да поставят коша и цялата пръст си е оставиха тук . Кой ще е почисти ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шум

Начало
25.06.2022
ID:
1694

Твърде много шум вдигат с камиона за отпадъците и на всичкото отгоре и тонколона с музика увеличили да може всички да разберат че минават да почистят.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител