В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ще има ли велоалеи

Начало
27.07.2020
ID:
326

Ще има ли велоалеи Защо велоалеята е толкова скъпа 300 хиляди лева и е толкова е къса Това въпрос от всички граждани на Може да е по дълга и по хубава за тези пари Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка оставена след ремонт на ВИК

Начало
26.07.2020
ID:
325

Дупката с размери 1м на 1м е оставена на това място от преди няколко години. Изкопа е засипан с камъни и пръст, но с времето пропада, а за де заобиколи трябва колата да се качи на тротоара

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Параклис Св.40-мъченици

Начало
26.07.2020
ID:
324

Денонощно се събират хора на параклиса Св.40- Мъченика. По цяла нощ пият алкохол и не оставят никой наоколо на спокойствие. Децата ни вече са под стрес от случващото се. Параклиса през нощта става свърталище на алкохолици и бездомници. Многократно са подавани сигнали на 112 и към църквата откъдето отговориха, че мястото е на общината и тя трябва да вземе мерки за премахване на пейката и масата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупка по средата на кръстовище

Начало
26.07.2020
ID:
323

Отново отворена дупка по средата на кръстовището. За да се избегне трябва да се мине в насрещното платно

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба

Начало
25.07.2020
ID:
321

За втори път подавам сигнал за счупена метална решетка на шосето.Шумът и тракането от преминаващите автомобили е денонощен и нетърпим.Не може да се спи.Кога този проблем ще се отстрани?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно подаден сигннал N:89/12,03,2020 за поставяне на колчета против паркиране.

Начало
24.07.2020
ID:
320

Относно подаден сигнал N: 89/12,03,2020г. за монтиране на колчета против паркиране на адрес ул."Т. Каблешков " 3 в Асеновград. До сега не са взети нужните мерки като нарушенията от страна на зъболекаря Калинов и негови пациенти продължават . С което те нарушават тротоарното покритие. Многократно съм уведомявал 112 и РПУ-Асеновград но без резултат. Явно институциите или не работят или нямат интерес за спазване на редът и правилникът в град . Моля за вземане на адекватни решения.Прилагам снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо Улично осветление

Начало
24.07.2020
ID:
319

Здравейте за 4-ти път подавам сигнал за неработещо улично осветление на 2 стълба един до друг, които се намират на адрес Генерал Данаил Николаев 5 и 7, това са новите кооперации до стадиона. Казвате ми, че проблема е отстранен но явно бъркате улицата. И двете лампи не светят!!! Моля вземете съответните мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставени разпадащи се фургон и мотокар

Начало
24.07.2020
ID:
318

Изоставени и опасни. Разпадат се. В, на и около тях често играят деца. Отделно пречат на видимоста на шофиращите, както и на паркирането. Много често има паркирана кола до тези боклуци която остава паркирана на самото кръстовище.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Завладян неправомерно тротоар и част от улица

Начало
24.07.2020
ID:
317

Поставена е постоянна преграда на тротоар общинска собсвеност, както и преграждане на част от уличното платно с кашпи и допълнителна настилка над асфалта, като по този начин е затворена и дъждоприемна шахта от уличното платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Жалба

Начало
24.07.2020
ID:
316

Г-н Кмете, Моля, за вашето съдействие да се направи проверка от отдел Екология в двора на къщата на Ангел Байрактаров ,живущ на ул. "Атанас Свещаров " 23 в пряко съседство с нашия имот. Дворът на същия е заприличал на истинска джунгла, за което сме подавали сигнали до общината още миналата година. Дърветата, които е сял, подкопават къщата ни и оградата, освен това има и предпоставки за пожар. Не е спазено отстоянието от 3м. Молим, да предприемете необходимите действия и мерки. Благодарим!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител