В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липсващ тротоар, буйна трева вместо пешеходен тротоар

Начало
13.05.2022
ID:
1599

Здравейте, с настоящия сигнал бих искала да уведомя и помоля общината да положи тротоарната настила, която винаги е липсвала на ул. Захария между номер 95 и 97 в квартал долни Воден. През летния сезон тревата в този участъкк избуява и освен, че е некрасиво затруднява пешеходците на ъгъла между ул. Родина и ул. Захария. С оглед на текущата подмяна на тротоарната настилка в близост до този участък, предполагам, че включването му в текущата подмяна няма да бъде трудно изпълнимо за общината. С уважение, Христина Пейккова.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
13.05.2022
ID:
1598

Какво се случва с детската площадка на улица Княз Борис 6. Беше приета и одобрена?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Недостъпна пешеходна зона

Начало
12.05.2022
ID:
1597

Здравейте, разстоянието между кв. Запад и кв. Долни Воден ул."Стоян Джансъзов" няма нормален тротоар. На места където има останки от него е "завзет" от плевели, къпинаци,саморасли дръвчета. Участъка е интензивен с пешеходци, които се движат по пътното платно, по което пък фучат МПС със 100 км/ч. Нормален тротоар скоро може би няма да има, но поне да се изчисти този буренак, за да се ходи където е възможно спокойно, а не да се спъваме в тръни, в който пълзят всякакви влечуги и да се предвижваме по шосето.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност от падане на пътен знак

Начало
12.05.2022
ID:
1596

Пътен знак "стоп" на посоченото кръстовище от страната на тротара на у-ще "св. княз Борис I" от няколко седмици е с нарушена стабилност в основата си и стои наклонен, като не е сигурно кога и върху кого/какво може да падне и предизвика инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
11.05.2022
ID:
1595

Здравейте! На посочената детска площадка има едно съоражения ( ще приложа снимки ) което трябва да се погледне преди да му изпадат болтовете и да се пребие някое дете. Също така няма да е лошо да се сложи табела гласяща, че всеки които замърсява във и около детската площадка ще бъде санкциониран. Че напоследък виждам доста невъзпитани родители които си хвърлят фасовете и си оставят боклуците навсякъде. Бъдете пример, че има контрол за да може града в който живеем да стане по хубаво място. Ще съм безкрайно благодарна ако вземете необходимо мерки. П.п За съжаление не мога да приложа снимката на съоръжението, не ми позволява. То е от типа за люшкане има изрисуван пожарникар с маркуч пръскащ вода отстрани.????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безхаберие и липса на отговорност

Начало
11.05.2022
ID:
1594

Изхвърлени боклуци,бездомни кучета ровещи гробовете, коне пасящи и тъпчещи всичко, цигани заселили се буквално на гробищния парк.Кал,мърсотия,безхаберие.Липса на какъвто и да било контрол. Това е покъртително и жалко!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кърлежи

Начало
11.05.2022
ID:
1593

Здравейте! Пиша от името на много майки от улица: Атанас Мишев 18,които сме безкрайно притеснени и възмутени от нашествието на кърлежи! Тук в нашия район нямаме детска площадка и се налага децата ни да си играят на пътя! Но за 2 дни сме намерили поне 10 кърлежа на тротоара,което страшно много ни притеснява за здравето и безопасността на децата!!!! За наше съжаление дори си ги вкарваме вече вкъщи! Може ли да се направи нещо от Общината относно въпроса,защото на близо има достатъчно тревни площи и бездомни кучета или сами трябва да търсим решение на проблема? Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещ светофар

Начало
11.05.2022
ID:
1592

Този светофар доста често не работи!Как да научим децата си да пресичат правилно,след като през седмица той не работи,да не говорим за тези които ходят сами на училище!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконно преградена улица

Начало
11.05.2022
ID:
1591

Лицето Мирослав Николов Демерджиев е поставил заграждение на ул. "Мелница Асенова крепост, като по този начин ограничава достъпа на лица и превозни средства, включително на органите на МВР и Бърза помощ. Посочената улица е публична общинска собственост. В администрацията на общината има подаден писмен сигнал преди през 2021 г. на който няма отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не работещо копче на светофар

Начало
11.05.2022
ID:
1590

Копчетата на светофара не работят . Всеки ден от там се прибират/отиват много деца ,които учат в училище "Ангел Кънчев " и е доста опасно с не работещ светофар. Надявам се да се вземат бързи мерки преди да е станал някакъв инцидент .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител