В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Продължаващ проблем с чистотата!

Начало
27.01.2022
ID:
1407

След подаден от мен сигнал,получих отговор от Вас,че проблема е решен и на въпросното място е почистено. Да,идваха хора,които орязаха клоните на храстите около проблемните контейнери.Те също така събраха част от битовите отпадъци. Но седмица по-късно все още строителните отпадъци/бетонни колове и други едри късове бетон)стоят до контейнерите.Явно служителите на КМД не искаха да се затрудняват с тях. Не стига това ,но и по-голямата част от клоните ,които орязаха продължават да стоят тук. От 20.01.ръчното почистване,което твърдите ,че се случва веднъж седмично-НЕ се е случвало. Моля пратете хората,които свършиха работата си наполовина да си я довършат! Прилагам снимки на пространството около контейнерите към днешна дата-27.01.2022г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
26.01.2022
ID:
1404

Уличното осветление на улицата в участъка от кръстовището на ул.Лозница до участъка на ул. Стоян Джансъзов не работи.Получихме информация, че бил повреден подземен кабел....Да съгласни сме ,но какво е решението на общината за проблема ,който е от една година. Моля за решение на проблема в кратък срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Общински боклук на тротоара

Начало
25.01.2022
ID:
1403

Здравейте, от няколко седмици този боклук се намира на тротоара зад бившия детски дом в А-д, пред ОУ"А.Кънчев". Това са ненужни отпадъци от ремонта, направен в новия социален център в тази сграда. Кой отговаря за изхвърлянето на този вид отпадък? Ако като частно лице не се погрижа за контейнер и изнасяне на такива отпадъци, ще бъда глобена. А в тази ситуация: кой проверява и кой бива глобен? Градът ни е прекалено неподдържан и занемарен- всеки ден се сблъскваме с мизерия и мръсотия. Но не желая да свиквам с това и децата ми всеки ден да минават покрай толкова мръсотия. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Частично асфалтиране кв. Баделема

Начало
24.01.2022
ID:
1400

Здравейте! Много хубава инициатива сте започнали до блоковете,където живеем. Започнаха да подготвят за асфалтиране връзката(улицата),която свързва блоковете 11,12 и 13 в кв. Баделема.Това е отлично,но има едно "но"! До това място се стига по една друга уличка,която е цялата разбита. Това е улицата между бл.12 и бл.13.Тя свързва въпросното място.което ще асфалтирате.През лятото сами сме си запълвали дупките.Тя е дълга около 50-60 метра и молбата ни е,ако може и тя да бъде асфалтирана. По нея дори няма осветление и нощем не се вижда нищо. Моля да предадете това писмо към отдела,който отговаря за тази дейност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Цял квартал се трови!!!

Начало
23.01.2022
ID:
1399

Всеки зимен сезон,квартал ,,Чинар,, бива обгазен от човек,палещ всевъзможни боклуци в печката си.Дима е толкова гъст и задушлив,че не омирисаното пране ни е проблем,а това,че не може да се диша дори и в апартаментите на хората.Много хора се отопляват на подобен тип печки,но предметите ,които се горят тука,не са от дървен произход.Моля направете проверки и необходимите действия,защото това е недопустимо в 21 век. С уважение

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещи улични лампи

Начало
21.01.2022
ID:
1398

От двете страни на входа, на ул. Атанас Свещаров 10 вх Г и до задния вход и гаражите, не работят двете улични лампи.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Няма улично осветление

Начало
20.01.2022
ID:
1396

Как може да ме уведомявате за сигнал с номер 1363, че проблема е решен при положение,че всичките пет улични лампи продължават да Не светят!!!Погрижете се да светнат!Прилагам снимки на уличното осветление на "решения"проблем!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Крив стълб на лампа

Начало
20.01.2022
ID:
1395

На ул.Георги Ангелов 9 на уличната лампа е крив стълба и е опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление

Начало
20.01.2022
ID:
1394

След като писах, че на ул. Ангел Кънчев в кв. Долни воден няма улично осветление, днес получих отговор, че проблема е отстранен. Само че светят само първите 2 лампи на улицата от там нататък до парка с чинара е тъмно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

все още не работещо осветление младежки дом

Начало
20.01.2022
ID:
1393

въпреки , че предният сигнал бе закрит като приключен и отремонтиран , не съм сигурен , че това е така .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител