В процес 61 Приключени 2546

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

агресивна глутница бездомни кучета в с Златовръх

Начало
31.01.2022
ID:
1415

Кучетата се движат в глутница в района на хранителния магазин, кметството и ул. Георги Бенковски в с. Златовръх. Големите кучета са доста агресивни и се нахвърлят към минуващите , които през зимата са главно възрастни хора. Моля да вземете нужните мерки защото считам че кущетата представляват заплаха, особонно през идващия пролетно-летен сезон когато в селото има много деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Широка дупка на бул.”Васил Левски”

Начало
31.01.2022
ID:
1414

Здравейте! Бих искала да подам сигнал за голяма дупка на бул.”Васил Левски” до магазин jysk. Там движението е много натоварено и заради дупката много от автомобилите извършват рязки маневри, които лесно ще предизвикат ПТП. Същото може да се случи и рано сутрин, ако в тъмнината гумата на някой автомобил навлезе в дупката. Моля за предприемане на спешни мерки за ремонт, преди да има жертви.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Теч от ВиК тръба на улично платно

Начало
31.01.2022
ID:
1413

Здравйте! От около седмица на кръстовището на ул."Княгия Евдокия" и ул."Костур" има теч от ВиК тръба! Моля да вземете съответните мерки! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно изхвърляне на отпадъци

Начало
30.01.2022
ID:
1412

Проблеми с боклуци разпилявани по улица Ал. Батенберг номер 78. Спешно се нуждаем от помощ,защото ние не можем да се справим с това.Тези казани се ползват от целия град като място за изхвърляне на всякакви боклуци.Моето семейство и нашите съседи се виждаме в чудо с тази мизерия наоколо. Децата ми се срамуват да кажат къде живеят. Не е възможно децата ни да излязат спокойно на улицата да играят. Тези казани привличат стотици роми на ден. Буквално през 2 минути има хора ровещи в тях. Чистихме,прибирахме боклуците в казаните след ромите които ги разпиляват наоколо,но вече се уморихме. Това наша работа ли е? Надявам се да вземете проблема на сериозно и да направите необходимото. Искаме чиста улица за децата си а не сборен пункт на роми!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

НЕ ТЪРПИ ПОВЕЧЕ ОТЛАГАНЕ!!!

Начало
30.01.2022
ID:
1411

Пиша ви за втори път. Предният ми сигнал беше с номер -1365 от 09.01.2022. Тогава обещахте да засилите контрола над нерегламентираното изхвърляне на отпадъци на княз Александър Батенберг 78,НО към днешна дата няма никакви действия от ваша страна в тази насока. Разберете ,че положението е нетърпимо!!! Мръсотия, мръсотия и пак мръсотия! За това ли плащаме данъци!? Разберете,че ни принуждавате да живеем на СМЕТИЩЕ. Махнете тези контейнери час по-скоро! Те са само на 2 метра пред прозорците на цяла жилищна сграда. Проблема не търпи отлагане! Не давайте обещания за действия ако нямате намерение да ги изпълните! Прилагам снимки от 30.01.2022г. ,а вие оценете как "контролирате нерегламентираното изхвърляне на отпадъци"...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
29.01.2022
ID:
1410

Здравейте! Вече една седмица не работи уличното осветление на ул. "Цар Самуил, Асеновград. Невъзможно е движението по улицата пеша в тъмните часове от денонощието. Моля, да предприемете съответните мерки за възстановяването му. Недопустимо е в 21-ви век да живеем толкова първобитно! Силно се надявам това да се случи в близките дни! С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
29.01.2022
ID:
1409

Здравейте! Вече една седмица не работи уличното осветление на ул. "Цар Самуил, Асеновград. Невъзможно е движението по улицата пеша в тъмните часове от денонощието. Моля, да предприемете съответните мерки за възстановяването му. Недопустимо е в 21-ви век да живеем толкова първобитно! Силно се надявам това да се случи в близките дни! С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконно сметище

Начало
29.01.2022
ID:
1408

Здравейте, Моля да бъдете сезирани за незаконно сметище на края на улица "Дунав" в село Леново до реката. Огромна площ със строителни и битови отпадъци в опасна близост до реката и близката чешма,чиято вода е питейна.Изключително ще съм ви благодарна ако вземете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Продължаващ проблем с чистотата!

Начало
27.01.2022
ID:
1407

След подаден от мен сигнал,получих отговор от Вас,че проблема е решен и на въпросното място е почистено. Да,идваха хора,които орязаха клоните на храстите около проблемните контейнери.Те също така събраха част от битовите отпадъци. Но седмица по-късно все още строителните отпадъци/бетонни колове и други едри късове бетон)стоят до контейнерите.Явно служителите на КМД не искаха да се затрудняват с тях. Не стига това ,но и по-голямата част от клоните ,които орязаха продължават да стоят тук. От 20.01.ръчното почистване,което твърдите ,че се случва веднъж седмично-НЕ се е случвало. Моля пратете хората,които свършиха работата си наполовина да си я довършат! Прилагам снимки на пространството около контейнерите към днешна дата-27.01.2022г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител