В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изкуствена неравност

Начало
24.05.2020
ID:
213

Здравейте! Живея на улица ,,Княз Борис I " 9. Улицата се използва като писта, по цял ден коли и мотористи минават с бясна скорост. През ноща е непоносимо, шума е много силен. Наистина минават със скорост много по-висока от позволета. Моля общината да съдейства с изграждането на изкуствени неравности, ако не за шума то за нашата обща безопасност. Всички сме пешеходци. Благодаря и приятен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Запитване за процедура по акредитация на онлайн канал

Начало
22.05.2020
ID:
212

Здравейте община Асеновград, Имам запитване или въпрос-не знам кое е по- правилното. Имам канал в социалната мрежа за видео споделяне YouTube.Имам желание да отразявам културните събития в града. Можете ли да ме информирате дали има някакаква процедура за акредитация,за да мога да присъствам на събитията? С уважение-Ц.Начев-град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ново осветление

Начало
22.05.2020
ID:
211

Новото осветление пред блок 3/5 кв. Запад , не работи от две вечери

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сметосъбирането

Начало
22.05.2020
ID:
210

Добър ден! Смята ли община Асеновград да се съобрази с искането на гражданите си за индивидуални кошове за домакинствата в къщите, след изтичане на договора със смето събира щата фирма на 01.08. 20г.Знаем че имате съществуващ договор с тях. Въпроса ми е след превключване то на този договор, ще се съобрази ли Община Асеновград с това наше искане и съответно как ние гражданите да внесем искането по законов ред. Дали трябва да представим подписка(колко подписа са необходими), жалба, молба или др.?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка на кв. Изток

Начало
22.05.2020
ID:
209

Защо на кв. Изток бл. 10, бл.11, бл. 12, бл. 13, няма нормална детска площадка? Съществуващата в момента така наречена площадка пред бл. 11 е меко казано в окаяно състояние. Никой не идва да я поддържа, никой не идва да коси тревата и да пръска срещу паразити. Не трябва ли на това място да се направи нормална и модерна площадка за игра на децата, като се има в предвид че в кв. Изток има само една площадка за игра на децата до църквата Св. Архангел Михаил. Вижте снимките и си направете изв

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Докога ще е така

Начало
21.05.2020
ID:
208

Г-н Кмете до кога ще е така.Тези с каруците пак налазиха града.Какво ще правите.Издайте заповед например,ако не се спазва, глоба или конфискация на превозното срвдство(коня и каруцата).Прекаляват вече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неизпълнение на заповед за носене на маски взакрити обществени места и транспорт

Начало
21.05.2020
ID:
207

Уважаеми дами и господа, във връзка със споделена информация в социалните мрежи за масово неносене на предпазни маски от пътници и шофьор по линиите Асеновград- Пловдив моля да вземете мерки. В случай, че Община Асеновград не е институцията, която ги контролира, моля да ми посочите към кого да адресирам сигнала си. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Замърсяване

Начало
20.05.2020
ID:
206

Това според вас нормално ли е какво се прави с такива хора, ако мога да ги нарека така. Не може някой да чисти, а те да замърсяват с цялата си наглост. Към кого трябва да се обърнем

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пускане на вода

Начало
20.05.2020
ID:
205

Здравейте кога отново ще заработи чешмичката на парка между ул. Атанас Свещаров и Цар освободител? Кога ще бъде подновено осветлението? Кога ще подновен асвалта в парка и кога ще бъдат премахнати помпени те станции който стават вечер дом на бездомни хора от ромски произход?

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Ремонт на светофар

Начало
19.05.2020
ID:
204

Светофар на бул. България има повреда и е необходимо да бъде ремонтиран. Както се вижда от приложената снимка, разделът, който свети за пешеходците на едната пътека го няма, така е и на другите страни. Моля за проверка и спешен ремонт.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител