В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Отглеждане на животни

Начало
02.04.2022
ID:
1534

Моля да бъде проверен следния сигнал от сем. Христо и Михаела Янкови,ул.Патриарх Евтимий 67. Зад задната ограда на къщата ни се отглеждат върху чужд имот незаконно кокошки,птици,кучета и незнайно още какви животни; Изхвърлят се строителни отпадъци Извършва се незаконна сеч Горепосочените факти предизвикват нарушение на обществения ред,вредни са в санитарно хигиенно отношение и са недопустими в градски условия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Беседки, залесяване и барбекю зона

Начало
02.04.2022
ID:
1533

Тъй като напоследък има доста дебати във фейсбук и асеновградските групи, които знам че следите, искам да предложа парка и най-вече частта зад Лятното кино, да бъде облагородена по подобие на Пловдивски паркове. Вместо една малка кучешка клетка, която е доста дискутирана дали изобщо и е там мястото, нека да се залеси с дървета и храсти, да се поставят беседки и да се направи барбекю зона. По този начин ще се създаде пространство за семейни забавления, по европейски стандарти. Ще се измени цялата визия около главната към по-добро! Сигурна съм, че ще има много голямо одобрение, понеже нещо подобно липсва изобщо в градската част.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Защитена местност

Начало
01.04.2022
ID:
1532

Пиша ви във връзка инициативата на община Асеновград за защитени територии и обекти.Аз като дългогодишен любител по херпетология мога да предложа римския път над Асенова крепост.Видовото разнообразие на влечуги в тази местност е огромно срещал съм: Смок мишкар,малък стрелец(доста рядък вид) ,пясъчна боа (още по рядък вид) , Голям стрелец,шипобедрена и шипоопашата костенурки.Аз като любител херпетолог мога да заявя че от гледна точка на видовото разнообразие е изключително богат район. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Работещи през деня осветление

Начало
31.03.2022
ID:
1530

В градинката край реката, по моста, по околните улици работи осветлението в светлата част на денонощието.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Окастряне на дървета

Начало
31.03.2022
ID:
1529

Здравейте, Зад блок 108, вход В има две дървета /орех и липа/, които са с много дълги клони и големи корони. При по ветровито време, тези клони се удрят в прозорците и мазилката на блока и има опасност да счупят прозорци и да разрушат мазилката. Пречат за навлизане на светлина към апартаментите на първи и втори етаж. Моля за вашето съдействие, дърветата да бъдат окастрени . Бихте ли взели някакви мерки? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба срещу незаконно строителство

Начало
29.03.2022
ID:
1528

Моля да бъде извършена проверка на незаконни постройки,намиращи се зад задната ограда на нашия имот,наподобяващи бунгала и навеси,единия от които е залепен за страничната ни ограда. Постройките са в състояние,в което създават предпоставки за живота и здравето на гражданите,тъй като са застрашени от самосрутване,създават услови за възникване на пожар,вредни са в санитарни-хигиенно отношение и не на последно място са на територията на чужд имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар в квартал "Запад"

Начало
26.03.2022
ID:
1527

След благоустройството на квартал "Запад", тротоара до блок 108 остана не възстановен след изопа за капковото напояване! Въпроса ми е ще бъде ли оправен тротоара?

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Незаконно записване в първи клас Чехларова Даниела

Начало
26.03.2022
ID:
1526

Добър ден имам въпрос относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно записване в първи клас Чехларова Даниела

Начало
26.03.2022
ID:
1525

Добър ден имам въпрос относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно записване в Христо Ботев 1 клас Даниела Чехларова

Начало
26.03.2022
ID:
1524

относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището ????????????????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител