В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Непочистен Зелен контейнер

Начало
09.08.2020
ID:
355

Повече от два месеца наблюдавам зеления контейнер на кръстовището на ул. Захари Зограф и ул. Крива зад църквата Св. Богородица, който е препълнен. Интересно е, че жълтият до него се събира периодично - не е ли една събиращата фирма?! Не ми е проблем да се разходя малко повече до този на Рилска, но е странно защо не го събират. И вторият въпрос е има ли намерение общината да постави и сини контейнери?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Разбит главен път

Начало
08.08.2020
ID:
354

След поредния дъжд главният път е в ужасно състояние. За съжаление това продължава от началото на март. До кога ще търпим това безумие и ще си разбираме колите? Моля вече обърнете сериозно внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разбит главен път

Начало
08.08.2020
ID:
353

След поредния дъжд главният път е в ужасно състояние. За съжаление това продължава от началото на март. До кога ще търпим това безумие и ще си разбираме колите? Моля вече обърнете сериозно внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на улично осветление на улица Костадин Балтов 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Начало
07.08.2020
ID:
352

Уважаеми Дами и Господа, Моля за предприемане на действия по компетентност за поставяне на осветително тяло на стълба, който се намира на улица "Костадин Балтов" 14, гр. Асебивград. Липсата на осветително тяло на този стълб засяга пряко всички жители, които живеят на адресите на улицата с номера 10, 11, 12, 13, 14, 15 и 16.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен на тротоар автомобил

Начало
06.08.2020
ID:
351

Автомобилът на снимката не се използва от няколко месеца и е паркиран ден и нощ на тротоарната площ. Моля да бъде проверено състоянието на регистрацията му и собственикът му да бъде предупреден да вземе необходимите мерки за освобождаването на пешеходното пространство.Благодаря Ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Редовен теч на вода от 4ти етаж десен апартамент

Начало
06.08.2020
ID:
350

При миене на тераса или проскане на нецентрофугирано пране има неконтролируем замърсен теч на вода от 4ти етаж десен апартамент към долната тераса на 3ти етаж десен апартамент.При теча на вода се замърсява с кал и мръсотия терасата на 3ти етаж и на нея нито може да се излезе нито да се стои на нея с цел релакс.Има потенциална възможност да бъдем окъпани с кал в собственото ни жилище или заразени от мръсотия от ромите наематели на 4ти етаж десен апартамент!! Молим за съдействие!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
05.08.2020
ID:
349

Здравейте, Пред вход А на блок Орбита има дърво, което е в лошо състояние. При по ветровито време, започват да се откъсват клони и да падат от високо. Живущите там се притесняваме да не падне. Бихте ли взели някакви мерки? Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Допълнение към сигнал № 347

Начало
05.08.2020
ID:
348

Ако сте загубили пълния текст на моя сигнал може да го прочетете в групата в facebook " За по добър живот в Асеновград" . Не виждам смисъл ограничение от 500 думи. Нахартия само първата половин страница ли ще прочетете?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Възмутен съм от случващото се в градския басейн

Начало
04.08.2020
ID:
347

Уважаеми д-р Грудев, Възмутен съм от случващото се в градския басейн стопанисван от Общината ! От няколко дни все по нарастваща тумба от младежи на видима възраст между 10 и 25г.: Вдига невъобразим шум; Откровено не спазва ясно изписаните правила за ползването на басейна; Скачат безугледно без да се съобразяват , че има малки деца и или възрасти хора; Не спазват елементарни правила за хигиена- бански к сапун, тоалетна и други. Изумен бях когато Видях в басейна младеж с дълги явно възмръсни

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
346

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също,пързалката не е в добро състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител