В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна дупка

Начало
06.07.2022
ID:
1718

Опасна дупка на тротоара, която възпрепятства преминаването. С детска количка е НЕВЪЗМОЖНО да се мине. Налага се да слизаме на пътното платно, от където минават ППС с висока скорост.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Боклук

Начало
06.07.2022
ID:
1717

Продължава да не е изхвърлен боклука от изкопаното за да сложат коша за боклук

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна - повредена шахта

Начало
05.07.2022
ID:
1716

Шахтата беше ремонтирана наскоро. Очевидно ремонтът не е бил качествен - сега е изключително опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разлагащи се трупове на животни

Начало
04.07.2022
ID:
1712

В градинката около дървото пред залата за танци има разлагащи се трупове на две котки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Авария

Начало
04.07.2022
ID:
1711

Точно до заведението Аз и Ти има спукана тръба,обаче ВиК не ги интересува.Има ли някакъв телефон на който може да подаваме директно на тях сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непочистен двор

Начало
04.07.2022
ID:
1710

Въпреки вашето предписание направено на 22.06.2022г.съседът ми Байрактаров не е почистил бръшляна по стената на къщата ми и дърветата в близост до нея, моля да предприемете последващи действия!Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Течащ кран на ВиК

Начало
04.07.2022
ID:
1709

Кранът тече от 13-ти май, като ВиК са информирани още същия ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Капково напояване

Начало
03.07.2022
ID:
1708

Здравейте, съобщавам за неработеща поливна система в зона 5, намираща се, в кв. Запад. Сега е летния сезон когато насажденията, най- много се нуждаят от вода, ситуацията се повтаря както миналата година по това време, отново не работеше системата за напояване. Сумати насаждения след облагородяването на градската среда, загинаха именно заради недостига на вода, и останаха само плевели. След подаден сигнал миналата година дойдоха служители на общината и документираха загиналите насаждения с уверението, че ще бъдат възстановени, но уви една година по-късно все още очакваме......

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
03.07.2022
ID:
1707

Пред входа има изсъхнала бреза.Клоните й са над тротоара и пътеката към входа на блока.Това създава опасност за преминаващите граждани.Също така до дървото в градинката има шахта за обратна вода която може да бъде разрушена при падане на дървото.Моля при ваши действия по възможност да пазите обособената от живущите във входа ГРАДИНКА.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно тротоар и документ

Начало
03.07.2022
ID:
1706

Уважаеми дами и господа, поради липса на тротоар в Нареченски бани, ул Панорама 15, преминаваща през блокове, настоявам за незабавно ограничаване на скоростта до 20 км. и контрол за спазването до изграждането на такъв. Само за 90 дни тук бяха сгазени 2 животни, а аз успях да се отстраня и да не бъда сгазена. Също така във връзка с разговор с отдел Екология- служител Дора, моля да получа документ, че се грижа за бездомните котки в района, в който живея - на посочената улица, като ги храня, лекувам и обезпаразитявам. По примера на другите Общини моля Община Асеновград да издаде подобен документ, удостоверяващ правото за хранене на животни при поемане на обезпаразитяването им - вътрешно и външно. Доколкото съм информирани редица общини издават документи за хората, поели грижа за бездомничета.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител