В процес 108 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Масово отравяне на кучета в село Златовръх.

Начало
10.02.2024
ID:
3145

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за пусната отрова

Начало
10.02.2024
ID:
3144

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Масово отравяне на кучета в село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3142

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пуснато зло куче на ул. Съгласие

Начало
09.02.2024
ID:
3141

Кучето е опасност за преминаващите, живее в колибка на улицата, но не е на синджир и днес се спусна с ожесточен лай към мен и двегодишната ми дъщеря, когато опитахме да минем през улицата. Изплашихме се много и се върнахме назад, като трябваше да обиколим отдалеч, за да стигнем до целта си. Улица Съгласие е пресечка на ул. Св. Димитър, в самия център на града и не би трябвало да се ограничава преминаването по нея заради пуснато зло куче, явно пазач на някой от съседните имоти.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опастност

Начало
08.02.2024
ID:
3140

Здравейте, Пиша ви относно проблем с преминаването на МПС по ул. Св. Св. Кирил и Методий в посоченият участък, по който движението би трябвало да се извършва двупосочно. Видно е от снимката направена днес, че паркиралите коли възпрепятстват това двупосочно движение, което е предпоставка за произшествие. Паркирали по този начин коли на същия участък има денонощно. Не съм специалист, но според мен считайки ширината на пътното платно,за да се избегне конфликт между движещите се автомобили, това трябва да е забранено. Надявам се на скорошни мерки от компетентните органи. Хубав ден!

Статус:  В процес

Неработеща улична лампа

Начало
08.02.2024
ID:
3139

Неработеща улична лампа на ул. "Княз Александър Батенберг" 22 - лампата не свети постоянно, включва се и се изключва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
08.02.2024
ID:
3138

Опасна дупка намираща се на бул.България 9 и двугодишен пропаднал път в следствие на разкопаване от ВИК авария на Илинден 19.

Статус:  В процес

Опасно съоръжение

Начало
08.02.2024
ID:
3136

Новата детска площадка в квартал “Баба Тонка” е без вратички. Децата излизат на улицата и това е предпоставка за инцидент. Моля за спешни и адекватни мерки от страна на общината за обезопасяване на площадката.

Статус:  В процес

Огромна дупка на Бул. България 9

Начало
08.02.2024
ID:
3134

Здравейте, преди 2 месеца се отвори огромна дупка на международния път на адрес Булевард България 9 , буквално срещу заведение МАКАБИ в посока Смолян. Направи ми лошо впечатление отношението на работниците , които с мобилния камион пълнят дупките с асфалт , понеже минаха по ул. Клокотница , После по Илинден и продължиха в посока Пловдив(Булсат) , като запълниха всички дупки, включително и тази пред Булсат, но тази която аз им показах не се върнаха да оправят, като на Илинден 15/19 също има дупка и нея не оправиха Тук живея и виждам почти всеки ден как някой си пука гумата и спират в последствие на Смолянската спирка за да си сменят гумата или викат платформа да ги извози Много е неприятно все пак е международен път и мисля, че е добре да се оправи час по-скоро. Благодаря Ви предварит

Статус:  В процес

Реорганизация на контейнери за смет БББ на ул Цар Иван Асен

Начало
06.02.2024
ID:
3133

Контейнерите за смет на паркинга на БББ на ул.Цар Иван Асен могат да бъдат преместени на свободен участък на срещуположната страна. ,където няма да пречат за паркирането и ще има по -лесен достъп за автомобилите по сметосъбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител