В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна детска площадка

Начало
18.06.2020
ID:
247

Дъските на пързалката са изгнили, някои са пропаднали. Кошчето е счупено и децата могат да се нареждат. Парка се намира зад пожарната.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Пропаднала шахта

Начало
18.06.2020
ID:
246

Пропаднала шахта на ул.Цар Иван Асен II малко след новата джамия посока кръстовището на старите гробища.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Площадката зад пожарната

Начало
18.06.2020
ID:
244

Площадката е със счупени съоръжения, кошчето за боклук е счупено и може да пореже някое дете. Пързалката е с пропаднала част и е опасна за децата. Пясъка е пълен с животински изпражнения. Пързалката е с изгнили стълби и греди.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пансион за отглеждане на коне

Начало
16.06.2020
ID:
242

Отново се обръщам към общината ,че се отглеждат коне на открито в двора на имот на ул Черни връх 11 . Смрад, мръсотия обратната им вода тече по улицата. Със затоплянето на времето миризмата става нетърпима,а по цяла нощ конете тропат цвилят..Никой не взема под внимание ужасът ,в който живеем всички наоколо ,въпреки че е подаван сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна детска площадка

Начало
16.06.2020
ID:
241

Втората детска площадка в градски парк, до Лятното кино е със счупени съоръжения и непочистена, които са опасни за децата!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Главен път

Начало
16.06.2020
ID:
240

Здравейте!Искам да попитам дали главният път на кв.Горно воден ще бъде ремонтиран скоро.Става въпрос за ул."Свети Кирик".В началото на годината разкопаха сменяха тръби и така си остана.Всеки ден става все по-трудно прибирането на автомобилите до тротоара или двора.Разминаването на колите също е проблем ,за да се направи място на идваща отдолу кола отиваш в храстите.Изпочупихме и изподрахме си колите заради несвършена от някого работа.Моля,за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
15.06.2020
ID:
239

Неработещо улично осветление. ул. Генерал Данаил Николаев 7 Тази улица се намира в новия квартал дето беше черният стадион на широкото платно. Много хора бъркат адреса с улица. Генерал Дандевил Този магазин за строителни работи е до нас. Явно има няколко адреса тази улица. Кивстрой ООД улица Княгиня Евдокия 4230 Център, Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Развъдник на кърлежи

Начало
15.06.2020
ID:
238

За пореден път пиша .... изчаках до следващото косене да видя как ще си свършат работата , но уви без никаква разлика от предното косене .... денят е 13.06 събота , часа - 10:30 .... Това ако е добре свършена работа , незнам ???? Моля обърнете внимание в района има детска градина и много играещи деца !!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
14.06.2020
ID:
237

Преди два месеца подадох сигнал за същия проблем- неработещо осветление между 11 и 12 бл в кв. Баделема. След около 3 седмици чакане беше оправено , но за съжаление се оказа ,че работи по-малко дни от колкото чакахме да го оправят и съответно от седмици пак е неизправно . Сигналите за този уличен стълб за чести - явно има причина и проблем .нека се оправи веднъж като хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с уличното осветление.

Начало
11.06.2020
ID:
236

Здравейте! От 10 дни уличното осветление на кръстовището на ул. Княгиня Евдокия и ул.Славянска

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител