В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неправилно подкастрено дърво

Начало
19.04.2022
ID:
1568

Сутринта на 19 април 2022 зад блок 108 с помощта на специализирана техника се подкастри дървото, намиращо се зад секцията на вход Б. Процесът по подкастряне е видимо извършен неправилно с което се нарушава целостта на самото дърво и се ликвидира неговото развитие. Какви мерки ще бъдат предприети по отношение на дървото и спрямо фирмата, която е извършила тази процедура?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изграждане на тротоар

Начало
18.04.2022
ID:
1566

Бих искала да попитам, дали е възможно да се изгради тротоар, успоредно на новата велоалея, в района на паркинга. Понеже от години излизаш от парка и излизаш на пътното платно, защото няма от къде да се премине - няма никакъв тротоар. Сега има тази възможност покрай новата велоалея, отзад до реката. Много е сложно преминаването в този участък - пешеходците се навират между колите, за да стигнат от единия мост до другия, като може да стане голяма беля. Няма да коментирам какви затрудненя изпитват инвалиди и майки с колички. За да се отсееят пешеходците, които вече използват велоалеята за разходки, ще трябва да се помисли и за тях, защото велоалеята ще е напълно неизползваема.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

ОТПАДЪЦИ СЕЛО НОВАКОВО

Начало
18.04.2022
ID:
1565

Здравейте, неделя почистихме около пътя за хижа Синивръх. до разклона за ловната хижа. Отпадъците са изнесени на 5 места. Моля да организирате извозването им. Има и 4 изхвърлени гуми отдясно на пътя посока хижата на около 2-2,5 км, но са много тежки и не успяхме да ги извлечем. Моля да организирате премахването им. Сметището след гробището е нараснало. Моля да организирате премахването му. Пускам копие и до Община Асеновград. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тъмнина на ул. Перелик

Начало
18.04.2022
ID:
1564

От доста рвеме нямаме улично осветление на ул. Перелик

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна площадка

Начало
16.04.2022
ID:
1563

До детската площадка има обособено футболно игрище. В момента телената мрежа, която го огражда е разкъсана и стъпкана на земята. От нея стърчат телове, които са опасни за играещите деца-могат да ги порежат, раздерът и спънат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща шахта

Начало
15.04.2022
ID:
1562

Шахтата на ъгъла на улиците Славянска и Люляк липсва от няколко дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднал пътен знак "стоп"

Начало
14.04.2022
ID:
1561

Здравейте, Знакът "стоп" на кръстовището на ул. "Градешница" с ул. "Княз Борис I" е повален на земята.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разкопани ул. Васил Левски и ул. Иларион Макриополски

Начало
14.04.2022
ID:
1560

След напречно разкопаване за свързане на новострояща сграда на ул. Васил Левски, бившият парк на ЖП Гарата, срещу ресторант “Рома”, изкопите останаха запълнени с едър чакъл, който се е пръснал из цялата улица, колите разнасян чакъла и камъните изхвърчат по пешеходците. Отделно изкопите са толкова зле запълнени, че е изключително трудно да се премине през тях. Всичко това е предпоставка за инциденти. Същото е положението на ул. Иларион Макриополски , срещу входа на “Автогарата” има отново напречен изкоп , който не е запълнен и затруднява движението и е предпоставка спукани гуми и ПТП. И двете места се нуждаят от спешно асфалтиране!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Поставяне на знак В23 "Забранено е завиването в обратна посока"

Начало
14.04.2022
ID:
1559

МПС-тата, които завиват от бул. България към кв. Запад на "Зелена стрелка" биват блокирани от МПС завиващо в обратна посока и в пиковите часове настава дълга опашка от коли. Предлагам на съответното кръстовище в крайна лява лента да се постави знак В23 "Забранено е завиването в обратна посока". Желаещите да завиват в обратна посока могат да го направят 100 м по-напред на бул. България на кръговото кръстовище за Околовръстното.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомно куче, лае и напада хора

Начало
14.04.2022
ID:
1557

Бездомно куче лае и напада деца и възрастни хора, особено агресивно!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител