В процес 108 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Тераса, която се руши и застрашава минувачите на ул. Атанас Свещаров, номер 3

Начало
13.04.2022
ID:
1553

Мазилката на терасата на ъгловата къща на ул. Атанас Свещаров се руши, парчетата падат върху главите на минувачите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ламаринени гаражи

Начало
13.04.2022
ID:
1552

Защо Община Асеновград продължава да издава разрешителни за поставяне на ламаринени гаражи, които заемат повече от едно паркомясто и са много грозни.Господин Йордан Атанасов вече има един прекалено голям ламаринен гараж ,има една кола и сега ще поставя още един също по-голям гараж за сина му, които живее от 20 години в чужбина и само лятото идва за не повече от месец.Паркирането в целия Асеновград е голям проблем и не е редно нашата община да го задълбочава ,като продължава да разрешава поставянето на грозни ламаринени гаражи.В Пловдив вече започнаха да ги премахнат ,а в Асеновград се слагат нови.Не е ли по- редно поне да се изисква съгласието на другите живущи в района.Умоляваме отговорните за тази дейност да спрат това безобразие.Подали сме жалба с входящ номер 14.001858 от 13 .04 .2022

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мъртво куче по пътя за Пловдив

Начало
11.04.2022
ID:
1551

Преди месец по телефона подадох сигнал в служба Екология за мъртво куче на пътя за Пловдив. И до днес, 11.04.2022 год. трупа на кучето се намира на пътя.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

наличие на движими вещи собственост на Общината в частен имот

Начало
11.04.2022
ID:
1550

На 11.04.22г. съм известен, че сигнал №1492 е приключен. Твърдя, че лицето Гинка Шенкова няма собственост в имота и се явява чужд човек, който е донесъл чужди движими вещи /собственост на Община Асеновград/ и ги е поставил в обща част без съгласието на съсобствениците на имота, коета е констатирано от дошлите служители на проверка на място. Настоявам Община Асеновград да си прибере движимите вещи нейна собственост от частният поземлен имот КИ№ 00702 .513.76 с адм. адрес Ул. Атанас Свещаров №21.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ремонт на път асеновград кърджали

Начало
10.04.2022
ID:
1549

До зам.Кмета по строителството на Община Асеновград. Собственик съм на имоти с идентификатори 49309.1.199 и 49309.1.200 След поставянето на мантинели на въпросния път достъпът до земеделските ми имоти е ограничен напълно.Съседите ми с имоти 49309.1.253 и 49309.1.109 въпреки променените статути на земеделските земи също са ограничени с мантинели. Моля,да вземете отношение освен премахването на мантинелите да се осигури и вход към имотите през отводнителните канали които са около 2м под нивото на пътя. Търсих информационна табела за възложител и изпълнител на обекта към които да задам въпросите си,но такъв не видях никъде. Предполагам че тези проекти са съгласувани с община Асеновград,за това и въпросът ми е към Вас. Благодаря за отговора!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна пързалка

Начало
09.04.2022
ID:
1548

Пързалката е счупена. Опасна за децата. Едно дете за малко да си откъсне пръста.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
08.04.2022
ID:
1547

Здравейте, Непосредствено до подпорната стена при параклиса "Света Варвара" има саморасло дърво чинар, което създава следните опасности: 1. В момента короната му е оплетена в кабелите на уличното осветление в резултат, на което съществува опасност от протичане на ток при увреждане на покритието; 2. Уличното осветление не изпълнява функциите и не осветява стълбищата и улицата; 3. С нарастването на корените започва повдигане на стълбищата и разрушаване на подпортака стена, Във връзка с това, моля за своевременни мерки за отстраняване на дървото за да се предотвратят очакваното разрушение на подпорвата стена и стълбищата във времето. Като първа стъпка моля да бъде извършено кастрене на короната за да се отстранят клоните вплетени във кабелите и се осигури осветяване на стълбищата и ул

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща шахта пред жилище.

Начало
07.04.2022
ID:
1546

Здравейте, При прибирането си от работа около 19:30ч. забелязах, че шахтата пред вкъщи ул."Солунска"8 е изчезнала.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград

Начало
07.04.2022
ID:
1545

Моля да ни бъде изпратена по мейл Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград във връзка с удостоверяване на подпис от архитект върху издадено Разрешение за строеж

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград.

Начало
07.04.2022
ID:
1544

Съгласно проведен телефонен разговор с Гл.архитект на Община Асеновград, любезно Ви молим да изпратите на мейла, посочен в данните Заповед № 41/9.11.2021г. на главния архитект на Община Асеновград. Заповедта е необходима във вразка с удостоверяване на подпис върху издадено Разрешение за строеж от архитект, а съгласно чл .148, ал.2 от ЗУТ заверката се извършва от главен архитект.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител