В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Бездомни кучета

Начало
01.12.2020
ID:
524

На 01.12.20г. Бях нападната от глутница кучета ,който ми дърпаха и взеха чантата ,лаеха по мен и ме подгониха. Бих искала да сигнализирам че са доста опасни и агресивни. Бих помолила за вашето адекватно решение,преди да се е случило нещо лошо. С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без улично осветление в с. Патриарх Евтимово от два дни!

Начало
01.12.2020
ID:
523

За трети път тази година уличното осветление на ул. Кавал 30 не работи!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметоизвозване

Начало
30.11.2020
ID:
522

Въпроса ми е защо има един контейнер за смет на 15 къщи и не се почиства редовно. Преливат боклуците животни и вятъра ги разнасят навсякъде. Става въпрос за с. Боянци (животновъдните ферми).

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
27.11.2020
ID:
520

На кратко, няма да споменавам коя линия използвам но едва ли е само тази която, не стига до последна спирка дори понякога и не идва, да не говорим за времето което изчаква след като дойде на последна спирка не отваря врати зимно време отваря след 15 мин, подавам сигнал напълно съзнателно 1-2 пъти се случва да ок но постоянно си е направо гавра, пиша това оплакване в момента е 19 и 50, рвйсът трябваше да дойде 19 и 30 и да тръгне без 15, а аз си чакам от 19:00

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.11.2020
ID:
519

Моля, да бъдат взети мерки за поправка на уличното осветление, което очаквах да бъде оправено без да подавам сигнал, но явно се налага, тъй като лампата не свети повече от 6 месеца. На посочения адрес - ул. “Захари Стоянов” 28 - живее моята баба - възрастна жена, не само тя, разбира се. Предвид и зимните условия, мисля, че е необходимо профилактично да се наблюдава работата на уличните лампи. Моля, поправете в най-кратък срок! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
27.11.2020
ID:
518

Здравейте! От известно време уличното осветление по цялата ул."Никола Кръстев" или не работи или ако работи лампите гаснат и светят на определен интервал от време. В повечето случай когато има движение е тъмно и не работят. За цялата улица има две улични лампи /една от който е в короната на голямо дърво/ който са крайно не достатъчни. Надявам се проблема да бъде отстранен и да се добави поне още една лампа. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление срещу ул."Княгиня Евдокия" №13

Начало
25.11.2020
ID:
517

Здравейте! От известно време уличното осветление на ул."Крнягия Евдокия" срещу номер 13 ( кръстовищетото на ул."Княгиня Евдокия" с ул."Славянска") не работи! Надявам се да се вземет бързи и адекватни мерки по случая! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Препълнени кофи за боклук

Начало
23.11.2020
ID:
515

Здравейте. Моля да изпратите сметопочистващата фирма да извози боклука. Редовно се случва кофите да са препълнени. Поздрави

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващи светлоотразители на новопоставена мантинела

Начало
23.11.2020
ID:
514

Не са поставени задължителните светлоотразителни елементи на новоремонтирания участък под Асеновата крепост. Моля да се поставят?Позволявам си да пиша, тъй като през годините тези така важни елементи не се поставят на всички новопоставени мантинели при всеки такъв ремонт. Има налични само на старите мантинели, поставени преди повече от 30 години. Надявам се да отстраните проблема и обекта наистина бъде приет, съгласно проектната документация и изискванията за безопасност.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
23.11.2020
ID:
513

Колко време се проверява сигнала ми?! Два месеца стоят разрушени тротоарите,достъпът до гаража ми не е възможен,както съм описал,да отивам ли към съд или ще проверите и наложите глоби и компенсации ?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител