В процес 50 Приключени 1719

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Мерки срещу разпространението на ковид

Начало
29.10.2020
ID:
480

Здравейте, Във връзка с нарастващото разпространение на корона вирус и наложените мерки за ограничаване на заразата, защо все се още се позволява провеждане на сватбени празненства? Това струпване на стотици хора в ресторантите, идващи от всякакви населени места е недопустимо в условията на пандемия. Ще се вземат ли спешни мерки от всички институции това безумие да се прекрати, до отминаване на пика на разпространение на вируса??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътят между Асеновград и с.Козаново с нови дупки

Начало
28.10.2020
ID:
479

Бих искала да Ви, сигнализирам за нови дупки, които с времето ще стават все по-големи. През зимния сезон въпросният път често попада в зоната, където се събират мъгли сутрин и вечер, точно когато хората се движат за работа. Това, че няма и маркировка го прави още по-опасен да се шофира по него през зимата и вечер, когато е много слабо осветен. Моля, да се заемете с този проблем и да сигнализирате на Областно пътно управление Пловдив (ОПУ Пловдив) преди да е станало нещо сериозно. Предварително Ви, благодаря за съдействието и вярвам, че във ваше лице ще намеря подкрепа и разбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
478

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
477

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен съд за битови отпадъци

Начало
27.10.2020
ID:
476

Здравейте! Пиша този сигнал с ясното съзнание, че едва ли ще се направи нещо по него(още чакам резултат от предишния и май ще си остана с чакането). Но, да си знам, че все пак съм опитала....Та, на прикачената снимка виждате счупен варел за битовите отпадъци на дома, в който живеем три семейства. В този единствен варел си изхвърляхме отпадъците, до преди около половин месец, когато все още можеше да се ползва. С казуса е запознат и младшия експерт в Долни Воден и сигналът вероятно е предаден, където е необходимо. Та, в тази връзка имам молба за по-скорошно доставяне на нов съд, а ако е възможно да са поне два, защото на адреса живеем три семейства. Към момента събираме торбите с битовия отпадък и ги изхвърляме в контейнер, който е на съседна улица. Благодаря за вниманието. Бъдете здрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
27.10.2020
ID:
475

Във връзка с градският транспорт в Асеновград , искам да попитам колко коли № 1 и колко коли № 2 се движат и какво е разписанието им - по-точно часовете на тръгване от начална и крайна спирка?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно безстопанствено куче

Начало
26.10.2020
ID:
474

На 24.10.2020 в групата "За по- добър живот в Асеновград" бе пуснат пост за аграсевно куче ,което живее на ул.Съединение ,близо да мандрата на тротоара. В същият пост достатъчно на брой хора казват ,че са били ничните ми впечатление за съжаление съвпат .Моля вземете незабавни мерки ,преди да е станала беля!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистен Зелен контейнер

Начало
24.10.2020
ID:
473

Преди повече от два месеца подадох сигнал за непочистван Зелен контейнер! Тогава ми отговорихте на какъв период се събират контейнерите, но проверка никой не направи дали е събиран този точно контейнер по обявения график! Вече пет месеца (най-малко) наблюдавам този контейнер и той не е събиран! Много моля да бъде направена проверка и контейнера да бъде събран, защото в противен случай няма никакъв смисъл да го има. И също така миналият път не ми беше даден отговор на втория въпрос, който бях поставила - кога ще се постави син контейнер, а също и кафяв (за биоразградими)? Моля, проверявайте сигналите, нали затова е тази платформа, не само да отговаряте и то непълно!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Повредено напоителна уднройство

Начало
22.10.2020
ID:
472

Ул "Марица" на кръговото при моста до Асеновец . В момента работи напоителната система. Едно от устройствата за пръскане е повредено и водата вместо тревната площ залива уличното платно. Тахтакова Тел. 0897473388

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени улици

Начало
16.10.2020
ID:
471

Улица "Иван Вазов" в района на ЖП гара, не е почиствана от дълго време.Има много нападали листа и боклуци около контейнерите.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител