В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна козирка

Начало
02.11.2020
ID:
487

Опасна козирка на ул. Марица №6 (сградата на казино "Адмирал"). Козирката е в много лошо състояние и видно е започнала да се руши на места.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна яма

Начало
02.11.2020
ID:
486

Опасна изкопна яма, пълна с вода, намираща се до офиса на "Булсатком". Стои по този начин поне от два месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Предпоставка за инцидент

Начало
31.10.2020
ID:
485

Масово колите не спират на пешеходният светофар на Бачковският път при светещ червен сигнал. Няколко пъти ставам свидетел на ситуации при който по чудо няма пострадали. А там пресичат доста майки с колички и деца. Ако може да се предприемат някакви мерки преди да е станал инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Излязло от употреба юпс

Начало
30.10.2020
ID:
484

Здравейте, пред на блок Асенова крепост, кв. Запад. Ул.Книжна фабрика15 на паркинга има излязло от употреба мпс Опел Вектра с рег номер РВ 1971 ХН.МПС-то е излязло от употреба, не се пордържа, не му се плаща нищо,не минава прегледи, а същевременно в него има горива, масла, акомулатор, газова бутилка, и представлява непосредствена опасност за живущите в блока и случайно преминаващи.Освен това заема паекомясто пред блока. Собственика е в същия блок вход А ап 1. Това не е първия и единствен автомобил, който този собственик изоставя за повече от 3години пред този блок и на други места из Асеновград. Молим общината да се сезира и реши проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Въпрос

Начало
29.10.2020
ID:
482

Здравейте, защо не се вземат никакви мерки от РЗИ при доказани случаи на Ковид в Детска градина" Пролет "

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мерки срещу разпространението на ковид

Начало
29.10.2020
ID:
480

Здравейте, Във връзка с нарастващото разпространение на корона вирус и наложените мерки за ограничаване на заразата, защо все се още се позволява провеждане на сватбени празненства? Това струпване на стотици хора в ресторантите, идващи от всякакви населени места е недопустимо в условията на пандемия. Ще се вземат ли спешни мерки от всички институции това безумие да се прекрати, до отминаване на пика на разпространение на вируса??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътят между Асеновград и с.Козаново с нови дупки

Начало
28.10.2020
ID:
479

Бих искала да Ви, сигнализирам за нови дупки, които с времето ще стават все по-големи. През зимния сезон въпросният път често попада в зоната, където се събират мъгли сутрин и вечер, точно когато хората се движат за работа. Това, че няма и маркировка го прави още по-опасен да се шофира по него през зимата и вечер, когато е много слабо осветен. Моля, да се заемете с този проблем и да сигнализирате на Областно пътно управление Пловдив (ОПУ Пловдив) преди да е станало нещо сериозно. Предварително Ви, благодаря за съдействието и вярвам, че във ваше лице ще намеря подкрепа и разбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
478

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
477

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен съд за битови отпадъци

Начало
27.10.2020
ID:
476

Здравейте! Пиша този сигнал с ясното съзнание, че едва ли ще се направи нещо по него(още чакам резултат от предишния и май ще си остана с чакането). Но, да си знам, че все пак съм опитала....Та, на прикачената снимка виждате счупен варел за битовите отпадъци на дома, в който живеем три семейства. В този единствен варел си изхвърляхме отпадъците, до преди около половин месец, когато все още можеше да се ползва. С казуса е запознат и младшия експерт в Долни Воден и сигналът вероятно е предаден, където е необходимо. Та, в тази връзка имам молба за по-скорошно доставяне на нов съд, а ако е възможно да са поне два, защото на адреса живеем три семейства. Към момента събираме торбите с битовия отпадък и ги изхвърляме в контейнер, който е на съседна улица. Благодаря за вниманието. Бъдете здрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител