В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Спешна помощ за бездомно животно

Начало
05.10.2022
ID:
1944

В качеството си на член на УС на СНЦОП - Дай лапа" - Асеновград, Ви уведомявам, че при условията на водене на чужда работа без пълномощие и за да бъдат предотвратени по-големи вреди, доброволци и членове на сдружението настаняват за оказване на спешна ветеринарно-медицинска помощ във ветеринарна клиника "Капашиков и колектив", гр. Пловдив, ул. Кольо Фичето 7А, бездомно коте, пол женски, видима възраст около три месеца, цвят черно-бял, с наранена лапа, вероятно пострадало от автомобил.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
04.10.2022
ID:
1943

Обръщам се с молба към отдел екология, За пореден път глутница кучета обикалят около квартала.Подадох толкова много сигнали за кучета,които са агресивни и опасни за хората!Тези които отиват на работа и училище длъжни ли са от страх да не ходят пеша? Моля за съдействие от общината дано този път се реагира на сигнала!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ограничаване на свободният достъп до Белинташ

Начало
04.10.2022
ID:
1942

На 24.09.2022 г. аз както и трима други граждани не бяхме допуснати да преминем по пътя за природна забелижителност Белинташ. Правото ни на свободно придвижване беше ограничено от жена на видима възраст между 50-60г. носеща маска и продаваща сувенираи пред манастира Светият Кръст. Жената заяви че нямаме право да преминаваме през нейната часна собственост съставляваща: "Поземлен имот 70737.28.110, област Пловдив, община Асеновград, с. Сини връх, м. ЧОТРОВА МАХАЛА, вид собств. Частна". Моля да бъде осигурено присъствие на органите на МВР, с цел осигуряване на безпрепядсвеният достъп на гражданите до природната забележителност по "Туристическа пътека Белинташ" (Поземлен имот 70737.25.113) Моля да бъде извършена проверка за правото на упражняване на търговска дейност на посоченият адрес.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Необезопасен товар

Начало
04.10.2022
ID:
1940

Редовно движение на камиони с необезопасен товар по пътя Червен-Асеновград и във вътрешността на града. Камионите се движат непокрити и създават предпоставка за ПТП. По пътя и върху автомобилите се изтрелват камъни с голяма скорост. Камионите не ползват околовръстното.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Необезопасен товар

Начало
04.10.2022
ID:
1939

Редовно товарни камиони от сепарацията се движат по пътя Асеновград - Червен и навлизат в града с непокрит и необезопасен товар, създавайки предпоставки за ПТП. Камъни и др материали хвърчат към автомобилите и по шосето.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
04.10.2022
ID:
1938

Безстопанствени кучета пред общината!Кога най-накрая ще се реши този проблем? Кучетата са достатъчно големи да повалят възрастен човек. Забелязвал съм и да ползват пясъчниците по детските площатки и за тоалетна!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ток

Начало
04.10.2022
ID:
1937

От около 10 дена уличното осветление на с.Лясково не работи. Кога ще бъде пуснато отново????

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градски транспорт в Асеновград

Начало
03.10.2022
ID:
1936

Няма точно разписание на автобус ЕДИНИЦА на спирките в Асеновград. МОЛЯ , КОРИГИРАЙТЕ РАЗПИСАНИЕТО. Това е крайно необходимо за гражданите, които ползват градския транспорт. НАДЯВАМ СЕ, ЧЕ ЩЕ БЪДЕ ЧУТА МОЛБАТА МИ - МОЯТА И НА МНОГО АСЕНОВГРАДЧАНИ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

плакати на спирка

Начало
03.10.2022
ID:
1935

незаконно разлепени плакати на поюитически партии .моля незабавно да им бъде разпоредено да ги премахнат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Легнал полицай

Начало
02.10.2022
ID:
1934

Здравейте,искам да помоля да се обърне внимание на мястото за пресичане–пешеходната пътека на ул. Княз Борис I към ул.Първомайска.Проблемът се състои в това,че по цялата главна улица Княз Борис I се шофира изключително рисково и с висока скорост,не е тайна ,че редовно се показват " умения" на неопитни и несъобразителни шофьори на бучащи автомобили и мотори,които не спазват правилата.Това вече става нетърпимо и най–вече твърде опасно за всички преминаващи по тази улица и пресичащи пешеходната пътека.За съжаление вече има и инциденти на улицата,а там редовно пресичат ученици,майки с колички,трудно подвижни възрастни хора.Затова всички живеещи в района ,много молим да се направи т. нар. повдигната пешеходна пътека или 'легнал полицай " за да се ограничи високата скорост и риска.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител