В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липса на отговор

Начало
06.01.2021
ID:
573

Искам да подам сигнал за необработена молба, входирана в Община Асеновград с Номер 14.00.2455 от 12.04.2019, относно искане за изграждане на нова детска площадка в кв. Свети Георги (в близост до Каварджията/ЦДГ Бако Динчо). Върху молбата стоят подписите на десетки живущи и заинтересовани граждани. Виждаме сериозно неглижиране на проблема, както от миналото ръководство на Община Асеновград, както и от настоящото ръководство! Виждаме и сериозен проблем с чистота в квартала, улиците не се почистват (нито се метат, да не говорим, че единственото миене зависи само от природата и става по време на валежи), градинките също-изключително мръсни, непочистени от листа, пълни с кучешки, котешки и други животински екскременти. Очакваме Вашата бърза и адекватна реакция. С уважение, С. Кафалов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно чистотата

Начало
06.01.2021
ID:
571

Моля, вземето отношение относно почистването на стари отпадъци в градинката до Жп гарата ! От 25 декември кошчетата седят препълнени . Живея в блок до гарата и виждам това. Заех се да почистя сам, изнесох 3 торби с отпадъци, но това нито е достатъчно, нито мога да правя редовно. От там, през тази красива и стара градина всеки ден минава половината град. Забелязва се вече, че служутелите по почистването избягват да работят там ! Защо е така ? Моля да вземете отношение !

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
06.01.2021
ID:
570

Здравейте, на ул."Речна"38 блока срещу Пожарната. От вътрешната страна към входовете има улична лампа, която не свети повече от месец.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ремонтни дейности на ул. "Клокотница"- Стар сигнал № 549

Начало
04.01.2021
ID:
569

Здравейте, на 15.12.2020 подадох сигнал (, за да не с еповтарям просто отворете сигнал № 549). Днес- три седмици по- късно, получих отговор, който не само не решава проблемът, а звучи меко- казано смехотворно. Бях чувала, че в тази община не се прави нищо, но сега вече имам и доказателство за това. Как може отговорът на сигнала ми да е, че няма как да има санкциионирани, след като снимката била направена след 17ч. Не, снимката не е направена след 17ч.- само сигналът е пратен тогава и тогава е качена снимката на сайта ви. Уникално!!!! И аз съм съвестен данъкоплатец в тази община...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Незаконна скоба за паркиране

Начало
04.01.2021
ID:
568

Здравейте , Пиша Ви отново относно сигнала за скобата пред бл. Възход ул.Лозница №2 , която въпросния господин с автомобил TOYOTA RAV4 / PB4174KX /, не само че не я е премахнал , но и твърди че си е платил за поставянето и продължава да я използува. Надявам се че този път ще я демонтирате или и ние да си поставим по една скоба .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Боклук

Начало
30.12.2020
ID:
567

Боклуци които не се чистят от седмици

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сигнал 499

Начало
30.12.2020
ID:
566

Моля обърнете внимание на сигнал номер 499. Човекът от блока продължава да руши новопостроеният тротоар кърти копа маха плочки мести знаци и си прави парко място за неговите автомобили. Моля човек от общината да вземе мерки. Изнася плочките и циментира не негова собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Чистота в квартал Запад

Начало
29.12.2020
ID:
565

Здравейте, Защо е квартал Запад не се почиства по тротоарите и детските площадки? Навсякъде в града има чистачки, а тук няма и една. Сложиха се пейки и маси, но около тях е пълно с боклуци и листа. Поне на обществените места трябва да има почистване. Въпросът ми е кога ще има назначени чистачки редовно да почистват в квартала? Има 1-на, но тя не може да смогне. Така детските площадки стават неизползваеми и обезмислят направата и функцията им - да са приятно място и кът за деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

присвояване на обществена собственост

Начало
26.12.2020
ID:
564

Костадин Ацалов е присвоил стълбищата към гаражите на блок Орфей от 20 години без наказано ги ползва като склад за негова лична облага без съгласието на живущите в Блока! ул."Ал.Стамболийски"№2

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кв. Запад

Начало
25.12.2020
ID:
563

Липсва болт на седалка на люлка.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител