В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
10.01.2021
ID:
585

Неработещо улично осветление на ул. Тинтява срещу номер 1. Осветлението се включва и изключва през неопределено време, като по-голяма част от времето не свети.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

замърсяване на околната среда

Начало
10.01.2021
ID:
584

Искам да привлека вниманието на властите към незаконното горене на пластмасови отпадъци и щетите , който то нанася върху въздуха , който дишаме. Нехайството ни като общество , липсата на контрол и санкции за замърсителите и прекомерната толерантност, водещи до застрашителния ръст на болестите при подрастващите. Моля властите да обърнат внимание на подобни комини , които бълват отрова и които са в изобилие в определени квартали на града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсяване на околната среда

Начало
10.01.2021
ID:
583

Нека властите видят един от многото примери в общината ни на замърсяване на околната среда. Такива примери има в изобилие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улични кучета

Начало
08.01.2021
ID:
582

Много безстопаниствени кучета има около блок 102, кв. Запад, децата не могат да ходят на училище от страх, не само около 102блок има кучета и в другите блокове на кв.запад има!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътя до село Новаково

Начало
08.01.2021
ID:
580

Пътя от Асеновград до село Новаково се руши, има дупки и става опасен. Кога ще бъде асвалтиран?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

улов на кучета

Начало
07.01.2021
ID:
579

В какво се изразява този улов? Какво ще се случва с уловените кучета? Коя е фирмата изпълнител на улова? Ако те биват завеждани в приют моля за точна информация относно всяко едно куче.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Нападната от куче

Начало
07.01.2021
ID:
578

На 23.12.2020 преди обяд вървях по тротоара между бензиностанция"Шел" и магазин " Лидл".Изведнъж от необитаемата сграда към мен се затича голямо и агресивно безстопанствено куче и бях нападната от него.Спасих се по чудо.Започнах да викам и да размахвам дамската си чанта към кучето и то както ме на падаше избяга.Нямаше хора по тротоара,само шофьорите от колите ме гледаха,дори забелязах,че някои направиха опит да спрат за да ми помогнат,но в това време за мой късмет кучето избяга. Сега се страхувам да вървя по този тротоар,макар, че пътят за дома ми минава от там.Не разполагам със снимков материал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дупки

Начало
07.01.2021
ID:
577

Целият път е в дълбоки дупки, които са предпоставка за птп и потрошени коли. В началото на зимата се запълниха няколко дупки, които след първият дъжд станаха още по дълбоки.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Улов на безстопанствени кучета на територията на града.

Начало
07.01.2021
ID:
576

В района на фирма АСЕЛА АД Асеновград обикалят много безстопанствени кучета на глутница. Много агресивни и опасни за хората.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Във връзка с безопасността и спокойствието на населението

Начало
07.01.2021
ID:
574

Глутница от 6 и повече бездомни кучета притесняват населението на село Червен. Кметството на селото са уведомени устно. Моля да се предприемат законоустановени мерки .

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител