В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

работници от фирма KMG не довършена работа

Начало
07.12.2020
ID:
534

здравейте на 06.12.2020 фирма KMG мисля не си довършиха работата камиона на фирмата не можел да слезне по хлъзгавия път и отказа и оставиха кошовете на всички по улицата на снимката се вижда моля задействайте нещата не може всеки път да оставят така не довършената работа имам и доказателство като направим среща ще ви покажа моля напревете нещо поне да си спазват нещата от фирмата напревете справка към KMG и още не ми е сменен коша подал съм преди месец молба в общината

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
07.12.2020
ID:
533

Неработещо улично осветление от няколко дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Изоставени фургони

Начало
06.12.2020
ID:
531

Пиша Ви от името на фирма Ауто 2000 ООД по повод два изоставени фургона в индустриална зона в гр.Асеновград, ул. Козановска. Два фургона се нахождават оставени в този район не използваеми и без да се употребяват. Молим да бъдат взети своевременно мерки и да бъдат преместени или изхвърлени, съгласно нужния ред и процедури по закон. Надяваме се общината да реагира незабавно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно искане за поставяне на анти-паркинг елементи

Начало
06.12.2020
ID:
530

Относно подаден сигнал N: 89/12,03,2020г. за монтиране на колчета против паркиране на адрес ул."Т. Каблешков " 3 в Асеновград. До сега не са взети нужните мерки като нарушенията от страна на зъболекаря Калинов продължават най-нагло. Отворът на бившето дърво беше се превърнал в кошче на техните пациенти .С цел да не се разнасят зарази и да се спрат нарушаването на тротоара поставих колче и зациментирах дупката и я обезопасих с лента. Но на другия ден Валя Калинова най-нагло изрита лентата и се опита да бутне и колчето. Разполагам с видео запис на хулиганската постъпка. Моля отново да разгледате сигнала за да бъде поставен такъв елемент законно. Поздрави

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправомерно изхвърлени боклуци

Начало
06.12.2020
ID:
529

Пиша Ви от името на фирма Ауто 2000 ООД във връзка с нередовно изхвърлени боклуци в индустриална зона в гр.Асеновград, ул. Козановска. Молим да бъдат взети незабавно мерки по повод изхвърлени боклуци, за да избегнем своевременно и незабавно образуването на сметище в индустриална зона. Това не е място за образуване на сметища и за изхвърляне на отпадъци. Тези обстоятелства неблагориятстват нашата работа като фирми и предприятия в Асеновград. Надяваме се общината да вземе спешно мерки и да бъде почистен боклука, като по този начин ни помага за добрия облик на града ни и да бъде благориятно за развитието на бизнеса в Асеновград. Очакваме и Вярваме в бързата реакция от Ваша страна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставяне на голяма антена

Начало
04.12.2020
ID:
528

Днес започна изграждането на голяма антена, на покривът на електрйапаратурният завод в Асеновград. Мола да извършите проверка дали е законна, на кого е, вредна ли е

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътен участък

Начало
03.12.2020
ID:
527

Компрометиран пътен участък!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ремонт Ул.Борова

Начало
03.12.2020
ID:
526

Кога ще бъде възстановена улица “Борова” ? От доста време не се извършват никакви дейности по улицата. Впредвид времето вече е трудно се предвижват хората. В 21 век живеем все пак. С молба от всички живеещи,в най-скоро време да се направи улицата проходима. Благодаря за разбирането. Очаквам отговор. С уважение: Красимира Стамболова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно строителство до оградата

Начало
02.12.2020
ID:
525

Уважаеми общински служители, пиша за да подам сигнал за започнат изкопни работи за строеж от страна на съседите живеещи на улица Родина номер 10, който е на самата граница с моя двор. Неколкократните ми опити да получа информация какво ще се строи не дадоха резултат. Не получих точен отговор за намеренията им. Напротив - създадоха напрежение и обмяна на остри реплики. Моля да проверите има ли разрешение за строеж на самата граница между двата имота за което нито съм уведомена, нито съм дала съгласието си. Благодаря ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни кучета

Начало
01.12.2020
ID:
524

На 01.12.20г. Бях нападната от глутница кучета ,който ми дърпаха и взеха чантата ,лаеха по мен и ме подгониха. Бих искала да сигнализирам че са доста опасни и агресивни. Бих помолила за вашето адекватно решение,преди да се е случило нещо лошо. С уважение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител