В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Допълнение към сигнал № 347

Начало
05.08.2020
ID:
348

Ако сте загубили пълния текст на моя сигнал може да го прочетете в групата в facebook " За по добър живот в Асеновград" . Не виждам смисъл ограничение от 500 думи. Нахартия само първата половин страница ли ще прочетете?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Възмутен съм от случващото се в градския басейн

Начало
04.08.2020
ID:
347

Уважаеми д-р Грудев, Възмутен съм от случващото се в градския басейн стопанисван от Общината ! От няколко дни все по нарастваща тумба от младежи на видима възраст между 10 и 25г.: Вдига невъобразим шум; Откровено не спазва ясно изписаните правила за ползването на басейна; Скачат безугледно без да се съобразяват , че има малки деца и или възрасти хора; Не спазват елементарни правила за хигиена- бански к сапун, тоалетна и други. Изумен бях когато Видях в басейна младеж с дълги явно възмръсни

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
346

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също,пързалката не е в добро състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени листа

Начало
03.08.2020
ID:
345

Покрай реката сутрин се мете тротоара,но не и около дърветата,след като духне дори лек вятър листата се пръскат по цялата улица.До едно от дърветата вече месец стоят изпочупени стъкла.Кога ще се почистят тези листа?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени листа

Начало
03.08.2020
ID:
344

Покрай реката сутрин се мете тротоара,но не и около дърветата,след като духне дори лек вятър листата се пръскат по цялата улица.До едно от дърветата вече месец стоят изпочупени стъкла.Кога ще се почистят тези листа?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
343

Липсават люлки,липсват пейки,около пързлката/и тя е в окаяно състояние/е мръсно и пълно с непочистени изсъхнали листа от дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени листа

Начало
03.08.2020
ID:
342

Сутрин се мете тротоара,но не и около дърветата,след като духне дори лек вятър листата се пръскат по цялата улица.До едно от дърветата вече месец и повече стоят изпочупени стъкла.Кога ще се почистят листата около дърветата и кога ще се премахната стъклата?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неспазване изискването за носене на маски в закрити обекти

Начало
03.08.2020
ID:
341

Моля да бъде извършена проверка в обект-хранителен магазин "Маги" на ул. "Никола Й. Вапцаров" №1, поради непрекъснато допускане на клиенти без маски в обекта и неизползване на маски от персонала - маските не се носят правилно и на практика персоналът е също без маски!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка в кв. Изток

Начало
03.08.2020
ID:
340

Здравейте! Отново ви пиша за детската площадка до блок 10,11,12 А,Б,В,Г.Обещанието на общината беше че до края на месец Юли,ще бъде извършен цялостен ремонт,така че да бъде пригодена и оборудвана за децата. Е уви месеца мина и нищо,ако смятате че шест пеики са ремонт и децата могат да играят на тях, Браво. Това ако е ремонт! Няма парапети, няма достатъчно съоражения за децата, всичко е пръст ипри наи малкият дъжд става кал.Е ако това е обещаното БРАВО и от името на живущите Благодарим.Има снимки

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Оплакване

Начало
02.08.2020
ID:
339

Безразборно изхвърляне на битови и строителни отпадъци, извън контейнера. Поради новозаселилите се граждани, един контейнер не е достатъчен. Моля да ни бъдат осигурени контейнери.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител