В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление в кв. Долни Воден

Начало
10.07.2023
ID:
2612

Здравейте! Уличното осветление пред джамията в кв. Долни Воден не работи от доста време. Давам линк към адреса понеже системата Ви не ми дава да избирам адрес в кв. Долни Воден - явно ние сме към друга община... -> https://goo.gl/maps/kUN79ez553SGSCbf9

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
23.06.2023
ID:
2571

Здравейте, уличното осветление на улицата Атанас Маринов 3 се включва в 22:00. Понеже на улицата играят около 10-12 деца до късно, молим осветлението да се включва в 21:30.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващо осветление

Начало
23.06.2023
ID:
2569

Ул. Младежка, кв. Баделема 2- изпращам ви вече четвърти сигнал, като предишните ги приключвате без да сте направили нищо№1578 №1270 и №1283. Искам да се прибирам като нормалните хора по осветен път. Няма нито една улична лампа на ул. Младежка (ако изобщо знаете къде се намира). Няма да ви прикача снимки, вече ги имате.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасност от пожар

Начало
23.06.2023
ID:
2567

Уличното осветление не свети заради покритата растителност. Ул.Гонда Водо 7В и съседните кооперации.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление - ул. Иван Вазов

Начало
15.06.2023
ID:
2541

Неработещо улично осветление на кръстовището на ул. Иван Вазов с ул. Сава Катрафилов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

късно светване на улично осветление (в 21.40ч)

Начало
15.06.2023
ID:
2538

Здравейте, ако може да коригирате светването на улично осветление на ул. Генерал Дандевил - от номер 1 до номер 42 светва точно в 21.40 часа, което си е доста късно и тъмно с предпоставки за произшествия, в предвид, че е улицата на стадиона, докато на останалата част и всички перпендикулярни улици светва по ранобна заздрачаване към 21ч. Съседи подаваха скоро сигнал, отговорихте, че е оправено, но НЕ е.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
13.06.2023
ID:
2528

Уличното осветление почти работи БЕЗ да изпълнява основната си функция - да осветлява. Бурната растителност около уличната лампа трябва да бъде премахната. Има риск и от пожар. ул.Гонда Вода 7В

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
11.06.2023
ID:
2522

Уличната лампа на ул. Иван Вазов не работи от няколко дни. Останалите лампи работят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
08.06.2023
ID:
2516

Уличното осветление на ул. Ген. Дандевил от N 1 до N 46 светва късно в 21:30ч., което създава неудобство и предпоставка за инциденти. Моля да вземете мерки да светва час по-рано, както на останалата част от улицата и всички околни.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление!

Начало
07.06.2023
ID:
2512

Моля поправете осветлението от 1месец няма улично осветление на тази и горната улица!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител