В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

РАЗРУШЕН ПЪТ

Начало
27.07.2022
ID:
1771

След подаден сигнал на електронната поща на общината и съответно не получена никаква обратна връзка, подавам сигнал и тук. Блоковото пространства на улиците Иван Асен 65,67,69,71,73 е в ужасно състояние. Пътната настилка е напълно унищожена, пробита и т.н. Навсякъде има камъни и дупки. За нас, живущите в района всеки ден е истинско предизвикателство да приберем колите си в гаражите, за които ежемесечно плащаме наем към Общината. Децата ни нямат възможност да играят в задблоковото пространство, защото ежедневно някое дете е с травма от падане. Прилагам снимки, заповядайте и на място да се убедите. Има огромна нужда от асфалтиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистен район на ЖП гара

Начало
26.07.2022
ID:
1770

Районът на ЖП Гара Асеновград е заприличал на джунгла зад складираните там траверси и линии. Скоро дори заснехме и движещо се малко змийче на линиите. Обърнете сериозно внимание на началника на гарата да си почистят района от избуялата растителност /храсти, треви до кръста и саморасли дървета , вече доста високи/, защото е опасно за преминаващите и живеещите в квартала зад гарата хора. Не мисля, че гарата на най-големия неокръжен град в България трябва да изглежда по този отвратителен начин !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно куче в кв. Запад

Начало
26.07.2022
ID:
1769

В кв. Запад се разхожда жълто-кафяв питбул, който ни нападна снощи с детето ми докато разхождахме домашния си любимец. Не мога да си представя какво щеше да се случи, ако не се бяха намесили група тийнейджъри. Надявам се общината да предприеме нещо за тези агресивни кучета! Не бива да се стига до фаталности, за да има реакция от съответните органи на реда.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нямам отговор на мой въпрос

Начало
25.07.2022
ID:
1768

Преди повече от месец зададох въпрос, с чие позволение е поставен павилион за пазарски дрехи между Т маркет и църквата "Св.Атанас". До момента не съм получила отговор от вас. Сега подавам сигнал със същото питане и предложение павилионът да бъде премахнат, тъй като загрозявя и понижава стойността на обекта зад него, т.е църквата. Очаквам вашият отговор и разршаване на казуса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал, паднало дърво

Начало
25.07.2022
ID:
1767

Паднало, изгнило дърво, да се махне.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
24.07.2022
ID:
1765

Опасна улична дупка почва да се образува на посочения адрес.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Съседа ни отглежда кози в двора си

Начало
24.07.2022
ID:
1764

Здравейте. Месец по- късно след извършената Ви проверка по сигнал N: 1674 Г-н Георги Димов продължава спокойно да си отглежда миризливите кози! Благодарим за бързата реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Намален воден дебит на каптаж "Свети Георги", с водоподаване в с. Горнослав, с. Долнослав, с. Червен, с. Искра и с. Леново

Начало
23.07.2022
ID:
1762

В резултат на продължителното засушаване и силно намаления дебит на водоизточника за нормалното захранване на населените места - с. Горнослав, с. Долнослав, с. Червен, с. Искра и с. Леново, моля да бъде обсъдено въвеждането на алтернативен водоизточник за далечните села - Леново и Искра. Опасявам се за пресъхване на единствения, поради прекомерната консумация, водоизточник и увеличаващата се миграция към малките населени места. Надявам се предложението да бъде взето под внимание. Следващият сигнал ще бъде изпратен към Министерството на околната среда и водите относно неправилната политика по управление на водите относно осигуряванете на достатъчно по количество и с необходимото качество вода за нуждите на населението.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление и пешеходна пътека

Начало
22.07.2022
ID:
1761

Моля за легнал полицай на конската чешма и осветително тяло на ул.кн.Батенберг 5точно на стълба до комунала защото улицата е тъмна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

недовършени ремонтни дейности

Начало
22.07.2022
ID:
1760

Здравейте , преди около месец имаше авария на ВиК на тротоара пред дома ни на Искра 17 . Аварията беше възстановена , но след тях оставиха всичко все едно е имало война . Цялата улица е страшно мръсна и прашна от недовършени ремонтни дейности на въпросната фирма

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител