В процес 38 Приключени 1657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
478

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Продължава храненето и висенето на животни около павилиона

Начало
28.10.2020
ID:
477

Продължава храненето и правенето на уют от страна на собсвениците на павилиона за дюнери, въпреки направената от вас проверка. А хигиената? До не говорим,че кучетата още се навъртат там! Има време да реагира, но като гледам и липсва желание! Снимките са направени днес 28.10 , дни след първа ваша проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен съд за битови отпадъци

Начало
27.10.2020
ID:
476

Здравейте! Пиша този сигнал с ясното съзнание, че едва ли ще се направи нещо по него(още чакам резултат от предишния и май ще си остана с чакането). Но, да си знам, че все пак съм опитала....Та, на прикачената снимка виждате счупен варел за битовите отпадъци на дома, в който живеем три семейства. В този единствен варел си изхвърляхме отпадъците, до преди около половин месец, когато все още можеше да се ползва. С казуса е запознат и младшия експерт в Долни Воден и сигналът вероятно е предаден, където е необходимо. Та, в тази връзка имам молба за по-скорошно доставяне на нов съд, а ако е възможно да са поне два, защото на адреса живеем три семейства. Към момента събираме торбите с битовия отпадък и ги изхвърляме в контейнер, който е на съседна улица. Благодаря за вниманието. Бъдете здрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Градски транспорт

Начало
27.10.2020
ID:
475

Във връзка с градският транспорт в Асеновград , искам да попитам колко коли № 1 и колко коли № 2 се движат и какво е разписанието им - по-точно часовете на тръгване от начална и крайна спирка?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивно безстопанствено куче

Начало
26.10.2020
ID:
474

На 24.10.2020 в групата "За по- добър живот в Асеновград" бе пуснат пост за аграсевно куче ,което живее на ул.Съединение ,близо да мандрата на тротоара. В същият пост достатъчно на брой хора казват ,че са били ничните ми впечатление за съжаление съвпат .Моля вземете незабавни мерки ,преди да е станала беля!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Непочистен Зелен контейнер

Начало
24.10.2020
ID:
473

Преди повече от два месеца подадох сигнал за непочистван Зелен контейнер! Тогава ми отговорихте на какъв период се събират контейнерите, но проверка никой не направи дали е събиран този точно контейнер по обявения график! Вече пет месеца (най-малко) наблюдавам този контейнер и той не е събиран! Много моля да бъде направена проверка и контейнера да бъде събран, защото в противен случай няма никакъв смисъл да го има. И също така миналият път не ми беше даден отговор на втория въпрос, който бях поставила - кога ще се постави син контейнер, а също и кафяв (за биоразградими)? Моля, проверявайте сигналите, нали затова е тази платформа, не само да отговаряте и то непълно!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Повредено напоителна уднройство

Начало
22.10.2020
ID:
472

Ул "Марица" на кръговото при моста до Асеновец . В момента работи напоителната система. Едно от устройствата за пръскане е повредено и водата вместо тревната площ залива уличното платно. Тахтакова Тел. 0897473388

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непочистени улици

Начало
16.10.2020
ID:
471

Улица "Иван Вазов" в района на ЖП гара, не е почиствана от дълго време.Има много нападали листа и боклуци около контейнерите.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
16.10.2020
ID:
470

От една седмица уличната лампа не свети .Предполагам е изгоряла.Моля да вземете мерки.Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Молба за помилване

Начало
15.10.2020
ID:
469

Уважаеми д-р Грудев, Снощи като се прибрах ,един комшия от блока ми връчи писмо, подписано от Вашия дълбоко уважаван от мен заместник Тамер Бейсимов. Първо ми стана драго. Викам си бре и мен някой ме уважава та чак го е и вписал в писмо. После ме втресе та чак не можах да спя. Вчера беше 14 а срока закован от в писмото- заповед 16.10.2020. Вярно изведено на 01. ма някъде съм проспал 13 дни. Вътре има и административно наказание, не е шега . Коленопреклонно Ви моля за прошка, не мога да спазя срока :по няколко причини: 1 Работя в Пловдив и в нашата фирма за безпричинно отсъствие пишат самоотлъчка. 2 В писмото не пише къде да отида и за загубения ден сигурно няма да ме чакат 200 лв./ надника ми приблизително/ при кучепреброителя. Заради ограничението продължението в фейса- За по

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител